Προμηθευτής με παράπονα για την προσφορά του

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30929 από Asteris
Αυτήν την στιγμή υπάρχουν 500 μέλη συνδεδεμένα και πριν μιά ώρα ήταν πάνω από 1000. Έχει κανείς ιδέα τι κόστος έχει ο server για να μπορεί να διαχειριστεί τέτοιο όγκο κίνησης δεδομένων, ώστε να μπορούμε όλοι εμείς να γράφουμε και να διαβάζουμε στο forum?

Από κάπου πρέπει να έρθουν και έσοδα για να παραμείνει το forum όρθιο και να δουλεύει. Αλλιώς οι πληροφορίες που διακινούνται εδώ μέσα, δεν θα υπάρχουν πλέον και η μόνη ενημέρωση θα είναι οι ίδιοι οι "επαγγελματίες". Και το βάζω μέσα στα εισαγωγικά, για να ξεχωρίσω τους πραγματικούς από τα βαμπίρια που θέλουν απλά να σου πιούν το αίμα με την πρώτη δαγκωνιά...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30930 από theoilia
Δεν σας ζήτησα να μου πείτε αν έκανε κάποια προσφορά!Να μάθω τους προμηθευτές που υπάρχουν ζήτησα.Και δεν μου απαντήσατε γιατί να μην υπάρχει μια λίστα με τους προμηθευτές και τα τηλ τους.Ευχαριστώ

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30933 από jnet

theoilia έγραψε: Δεν σας ζήτησα να μου πείτε αν έκανε κάποια προσφορά!Να μάθω τους προμηθευτές που υπάρχουν ζήτησα.Και δεν μου απαντήσατε γιατί να μην υπάρχει μια λίστα με τους προμηθευτές και τα τηλ τους.Ευχαριστώ


Δεν εχουμε δημιουργήσει καποια τετοια λίστα. Είναι στα μελλοντικά σχεδια ενας οδηγός αγορας. Νομίζω οτι σας το εχω ξανααπαντησει αυτό .

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30934 από jnet

INFRARED έγραψε: Κ Γιώργο δεν εχω κανενα προβλημα πραγματικα με κανεναν... τα 15 ευρω ειναι λογικά γιατι κανετε καποια δουλεια αλλα το μινιμουμ παραγγελια 350 ευρω που γραφετε που αναφερεται? Αν ειμαι καπου λαθος συγνωμη εκ των πρωτερων.. η τιμη συνεχιζει να ισχυει!


Αναφερεται στις διαφημίσεις το minimum

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30935 από γιαννης-δραμα

kosmidis80 έγραψε:

Τάκης έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: ...

Λοιπον ντρεπομαι ειλικρινα για αυτα που βλεπω να ακουγονται και αναθεωρω επισης για τον τροπο που διαχειριζομαστε (admin & mods) καταστασεις και για πολλα που επιτρεπουμε να κανετε ελευθερα στο energ.


Καλά όλα τα άλλα, μπορεί νάναι και καλαμπούρι η προσφορά και τραγική η αντίδραση του giogud. Αλλα αυτό το δικό σου είναι μάλλον σοβαρό. Δεν μας το κάνεις πιο λιανά ποιά είναι αυτά που μας επιτρέπετε να κάνουμε ελεύθερα που χρήζουν αναθεώρησης;


Θα μαθεις οταν ερθει η ωρα.. συντομα θα κανω τις προτασεις μου και βλεπουμε. Ως γενικοτητα να σου πω λοιπον οτι ειμαι της γνωμης για πιο αυστηρη διαχειρηση και ας γινουμε οι κακοι της υποθεσης.

Ως καλαμπουρι εγω παντως δεν λαμβανω τα σεναρια για μιζες και διαπλοκη, εσυ ετσι το λαμβανεις?

Μου φαινεται ξεχασατε τι εγινε πριν 11 μηνες στο αλλο φορουμ(αιτια για να δημιουργηθει το energ)με την προσπαθεια φιμωσης μελων!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30937 από jnet

jnet έγραψε:

INFRARED έγραψε: Κ Γιώργο δεν εχω κανενα προβλημα πραγματικα με κανεναν... τα 15 ευρω ειναι λογικά γιατι κανετε καποια δουλεια αλλα το μινιμουμ παραγγελια 350 ευρω που γραφετε που αναφερεται? Αν ειμαι καπου λαθος συγνωμη εκ των πρωτερων.. η τιμη συνεχιζει να ισχυει!


Αναφερεται στις διαφημίσεις το minimum


Σας ερωτω και απαντηστε εδω μέσα. Γραφει ρητά στον καταλογο που σας εστειλα. Minimum παραγγελία διαφημισεων 350€ .

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ