Mytherm angela 12kw προβλήματα στην καυση

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175110 από nikolas
Απαντήθηκε από nikolas στο θέμα Mytherm angela 12kw προβλήματα στην καυση
Πράγματι υπάρχουν πέλλετ σκληρά και τα μοτέρ πού κυκλοφορούν στην αγορά είναι διαφορετικής ποιότητας. Τεράστιο πρόβλημα για την σωστή τροφοδοσία στην καύση με συνέπεια όλοι να σκαλίζουν τής ρυθμίσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175116 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Mytherm angela 12kw προβλήματα στην καυση
Η συγκεκριμένη σόμπα , όπως και ο λέβητας THALIA " αγαπάνε" τα κοντά πέλλετ και όχι τα μακρυά. Δοκιμάστε κοντά πέλλετ σε αυτού του είδους σόμπες - λέβητες. Δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα. Το Αυστριακό είναι λίγο μακρύ και σκληρό.
Να ελέγξεις στη βάση του κοχλία άν το κουζινέτο έχει "αρπάξει". Μπορεί να έχει ρουλεμαν αντί για κουζινέτο ( βάζει και ρουλεμαν η mytherm). 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175135 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Υπάρχουν μοτέρ και μοτέρ που δεν τα βλέπουν ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΑΥΣΤΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΕΛΛΕΤ ΣΚΛΗΡΑ!!!!ΓΥΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΑΡΝΙ !!!!δες τε εδώ σε βιντεα που έχω κάνει www.facebook.com/kostas.pixas 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175164 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Mytherm angela 12kw προβλήματα στην καυση

Υπάρχουν μοτέρ και μοτέρ που δεν τα βλέπουν ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΑΥΣΤΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΕΛΛΕΤ ΣΚΛΗΡΑ!!!!ΓΥΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΑΡΝΙ !!!!δες τε εδώ σε βιντεα που έχω κάνει www.facebook.com/kostas.pixas 
 
γυρνάνε και ροφό Κώστα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175177 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Άνετα και ΣΦΥΡΔΆΑΑΑΑΑΑ😄

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175208 από klaipelas
Απαντήθηκε από klaipelas στο θέμα Mytherm angela 12kw προβλήματα στην καυση
Eχω στη κατοχη μου μια kalor lara 12kw αν και εχω διαβασει πολλα αρνητικα ια τη συγγκεκριμενη σομπα εγω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Αυτο που μου εχει παρουσιασει ειναι οτι χωρις να αλλαξω ρυθμισεις που δε γνωριζω αλλωστε η πελλετ εδω και δυο ημερες το ποτηρακι γεμιζει πελλετ και πεφτει αριστερα και δεξια με αποτελεσμα ακαυτο μαυρο πελλετ, το κατω μερος του τζαμιου γινεται μαυρο που με δυσκολια καθαριζει.και στο ανοιγμα της πορτας για καθαρισμο εντονη οσμη. Δε νομιζω να οφειλεται στη σομπα αλλα στη ποιοτητα πελλετ. Επισης οταν δουλευει ο κοχλιας ακουγεται ενας θορυβος καποιες φορες Θα μπορουσα κ. Πηχα να σας καλεσω καποια στιγμη και να με βοθσετε στην επιλυση του προβληματος η να δοκιμασω αλλο πελλετ (τωρα εχω το αυστριακο αλλα να παρω alhawood).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ