ATENA 100

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179197 από Karagian
Απαντήθηκε από Karagian στο θέμα ATENA 100
καλησπερα. Προσφατα αγορασα την atena 100. Ο τεχνικός εγκατάστασης είδα οτι δυσκολεύεται να βρει τις σωστές ρυθμίσεις. Πρέπει να μάθω. Μου στέλνετε παρακαλώ οδηγίες?
Νίκος, Κομοτηνή
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #179199 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα ATENA 100
ΞΑΝΑΦΩΝΑΞΕ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΗ ΣΟΜΠΑ ΣΟΥ!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179919 από kinezos1
Απαντήθηκε από kinezos1 στο θέμα ATENA 100
καλημερα!!... εχω και εγω την atena 80 (πηρα φετοs) και μου εχει βγαλει την ενδειξη "service"...θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει ?.. επισης δεν εχω κανει καποιες ρυθμισεις μετα την τοποθετηση αλλα πιστευω οτι δουλευει καλα αν και ειναι η πρωτη μου επαφη με πελλετ!!..τι εικονα πρεπει να εχω αν υπαρχει προβλημα στην καυση η οχι?... σας ευχαριστω προκαταβολικα!..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179921 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα ATENA 100
μονο το χρωμα και το σχημα της φλογας ...χρυσοκιτρινη με ομαλη κινηση χωρις γλωσιδια η διχασμενη ιδανικα 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179922 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα ATENA 100
ΒΑΣΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ Η ΛΥΣΕΙΣ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.ΕΠΕΙΣΗΣ ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΧΝΙΚΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΛΛΕΤ ΤΗΝ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ !!ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΑ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ!!!Η ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ **ΣΤΑ ΚΡΥΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΝ ΜΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ***!!!Η ΦΛΟΓΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΛΛΕΤ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΜΙΖΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ **ΜΠΟΥΚΩΝΕΙ** ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ !!!!ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kinezos1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179930 από kinezos1
Απαντήθηκε από kinezos1 στο θέμα ATENA 100
σας ευχαριστω!!... τεχνικος στο νησι απο οτι ξερω δεν υπαρχει!!... για το μυνημα "service"??..τι να κανω?..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ