Τεχνικός στην Αθήνα για σόμπες πέλλετ LA NORDICA

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164501 από dimlyk
μια χαρα δουλευει το μπαμπακι 4 χρονια τωρα ....το προβλημα με την λανορντικα ειναι οτι τεχνικοι σε εισαγωγικα ειναι οι ιδιοι οι εμποροι που εκπαιδευονιαι επισης σε εισαγωγικα στην ιταλια . οταν θα ερθει ο τεχνικος παντως παρε τα στοιχεια του να ταχεις και ναταχουμε :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164502 από Nasikas
Όντως - θα ήθελα κι εγώ να μάθω.
Είναι λάθος που ανάβω χρόνια τωρα με βαμβάκι - δεν βγάζει καπνό στο άναμα - και δεν φωνάζουν οι γειτόνοι. ?
- Βλάπτει κάπου την σόμπα ? - Δεν νομίζω. Χιλιάδες ώρες καύσης έχει έτσι.
- Βλάπτει ίσως την τσέπη. (αν αγοράζεις βαμβάκι σε μεγάλη συσκευασία και βάζεις λίγο μονον οινόπνευμα μπλε φτηνό - ίσως το ρευμα που καιει η αντίσταση είναι πολύ λίγο φθηνότερο)
- Που βλάπτει φίλε Οβελιξ?


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164504 από kostas77
μιλησα με Ξανθακο το πρωι και μου εδωσαν ενα τηλεφωνο που συνεργαζονται,τον πηρα τηλεφωνο και αυτη την περιοδο εχει προβλημα υγεια και δεν μπορει.Καλεσα ξανα τον Ξανθακο και μου ειπαν οτι δεν εχουν αλλο να μου προτεινουν!!!Τωρα επισημος αντιπροσωπος στην νοτια Ελλαδα χωρις τεχνικο?Τι να πω...Οποτε γυρναμε παλι απο την αρχη...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164506 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΦΙΛΕ ξεκινά όπως σου είπαμε μόνος σου με την βοήθεια εδώ πολλών που ξέρουν και έχουν την ίδια με σένα και αν ασχοληθείς θα γίνεις καλύτερος και από τεχνικός!!!!!από την αρχή στο λέμε όλοι και θα μάθεις!!! ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164523 από dimlyk
υπαρχουν κι αλλοι επισημοι στην αθηνα μπορεις να παρεις τηλ κι ακομα υπαρχει κι ενας στο ναυπλιο που κανει βολτες και στην αθηνα (παλιοτερα τουλαχιστον)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164525 από kostas77
μιλησα με κανα δυο,οι οποιοι αναλαμβανουν τη συντηρηση αλλα απο ρυθμισεις τιποτα...Καποιος απο αυτους με παρεπεμψε στον κ.Λουκατο που εχει εταιρεια στο Πικερμι.Επικοινωνησα μαζι του και μου εδωσε ενα τηλεφωνο που συνεργαζεται στην Αθηνα.Καλεσα τον τεχνικο και απο βδομαδα θα τον καλεσω για ραντεβου...Ωστοσο εαν υπαρχει τσεκαρισμενος καλος τεχνικος,ευπροσδεκτος!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ