Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174403 από ggiorgos8
Καλησπέρα, μετά από πολύ σκέψη αγόρασα και εγώ την fiorina 74. Θα ήθελα να ρωτήσω αν είναι καλή επιλογή ή υπερβολή να κάνω την καμινάδα από φ80 σε φ120! (45 μοίρες γωνία φ80 σε 0.5 μέτρο φ80, ταφ φ80 σε φ120 και 3 μέτρα φ120 με κινέζικο αντιανεμικό)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174406 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Αφού έχεις μάλλον τις φ120 κούμπωσε εκεί ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΘΑ ΘΕΛΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ.ΒΡΕΣ ΜΕ ΕΔΩ www.facebook.com/kostas.pixas ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174407 από ggiorgos8
Ευχαριστώ για την απάντηση, ακόμη δεν τις έχω αγοράσει απλά έλεγα μήπως είναι καλύτερη επιλογή να βάλω φ120. Λέτε να το αφήσω φ80;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174429 από ggiorgos8
κ. Κώστα σου έχω στείλει μύνημα στο messenger. Aν χρειάζεστε και email είναι αυτό: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174616 από sweetangelo
Καλησπέρα εχθές κόπηκε το ρεύμα και η σόμπα δεν ξανά λειτούργησε δείχνει συνέχεια 30 βαθμούς και κάτι περίεργα νούμερα μπορεί κάποιος σας παρακαλώ να με βοηθήσει , είναι ρυθμισμένη από τεχνικό αλλά τωρα δεν ξέρω τ έπαθε 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174617 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΜΙΛΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΟΥ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ??ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΘΕΣ ΒΡΕΣ ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΖΉΤΗΣΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.123 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ