Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172773 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Και λίγα σου είπανε!!!!!ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΗΚΕΣ ΣΤΟ ΜΕΣΣΕΤΖΕΡ ΔΕΣ ΤΟ..Η ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗ ΘΕΛΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ YOUTUBE Η ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΚΆΠΟΙΟΣ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΣΟΥΝ ΣΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΩ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΜΠΛΕΞΕΤΕ!!!!!
Last edit: 3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": John s

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172849 από efipap
Απαντήθηκε από efipap στο θέμα Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima
καλησπερα,εχω τη σομπα εδω και 2 χρονια ,μπουκωσε στην καμιναδα ,και εβγαλε σφαλμα στην οθονη,ηρθε τεχνικος την καθαρισε αλλαξε αισθητηρες καπναεριων και πρεσοστατη αλλα συνεχιζει να βγαζει σφαλμα.μηπως ξερει καποιος τι πρεπει να κανω?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172855 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ήδη με πήρε τηλ και ο ΚΩΣΤΑΣ και εσύ και έχω ενημερώσει .αλλά μάλλον κάπου το ΧΑΝΟΥΜΕ!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 7 Μήνες πριν #173249 από sdeligia
Καλησπέρα έχω πάρει και εγώ αυτή τη σόμπα και θα ήθελα να ρωτήσω για τις αρχικές ρυθμίσεις. Η σύνδεση περιλαμβάνει ένα οριζόντιο μπουρί Φ80 μήκους 1μέτρου εντός του σπιτιού και κατόπιν γωνία και διαστολή σε Φ120 εκτός του σπιτιού κάθετα σε ύψος περί τα 4μέτρα. Θα χρειαστεί να αλλάξω κάτι από τις εργοστασιακές ρυθμίσεις 'η δεν είναι απαραίτητο. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 7 Μήνες πριν #173255 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Βάλε ταφ καθαρισμού και θα χρειαστεί πιστεύω κάποιες ρυθμίσεις.γραψε ένα εμαιλ σου να μιλήσουμε κάποια στιγμή

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 7 Μήνες πριν #173258 από sdeligia
Ναι έχω βάλει ταφ καθαρισμού, ξέχασα να το γράψω. Το email μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Θα το εκτιμούσα πολύ να επικοινωνήσουμε για να με βοηθήσετε στο θέμα. Ευχαριστώ πολύ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ