Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165064 από Thanoskat
Ευχαριστω για την απάντηση.
Να ρωτήσω στο θέμα των ρυθμίσεων. Για να το κάνω τούμπανο όπως γράφετε: σε τι αναφερόμαστε εδώ; Δηλαδή έχω περισσότερη απόδοση; Αν ναι έχω και μεγαλύτερη κατανάλωση;
Τις ρυθμίσεις στη φωτογραφία δεν τις κατάλαβα ακριβώς....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165066 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΞΕΚΙΝΑ βαλε την καμιναδα και αερα (η απο μεσα παρεις η απο εξω σωληνα Φ 40-50 ειναι το ιδιο)κανε οτι γραφει το μανιουαλ με το - βαζεις τη θερμοκρασια που ζητας να φτασει με το + την ισχυ που θες να δουλευει σκαλα 12345(η καλυτερη ειναι η 4η)και τον αισθητηρα με ενα καλωδιο(μαυρο δακρακι) πισω μερος μακρυα οσο σε περνει απο σομπα και καμιναδα(προσοχη στο τραβηγμα μην το κοψεις).πατα το on/off να ξεκινησει και να δουλεψει μερικες ωρες σερι να ξεμυρισει καινουργιλα.μας λες εντυπωσεις και αν χρειαστει να την κανουμε τουμπανο και να μαθεις πως γινεται μου λες.ΑΥΤΑ ;) ;) ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165127 από Μπιλ
Γεια σας.
Αγόρασα πριν 10 μέρες τη qlima fiorina 74s. Την πρώτη φορά που την άναψα για δοκιμή, δούλεψε κανονικά για 2 ώρες και την έσβησα. Την επόμενη μέρα την άναψα πάλι, αλλά παρόλο που πέρασε δέκα λεπτά ο ανεμιστήρας που φυσάει ζεστό αέρα στο χώρο δεν μπήκε σε λειτουργία, η σόμπα έδωσε συναγερμό που έλεγε NO ACC FAN και έσβησε αυτόματα. Ο ανεμιστήρας δεν έχει πρόβλημα διότι όταν μπαίνω σε ρύθμιση παραμέτρων ο ανεμιστήρας δουλεύει κανονικά...
Αυτό το πρόβλημα μπορεί να λυθεί με ρύθμιση παραμέτρων (αν ναι, τι πρέπει να αλλάξω) ή χρειάζεται τεχνική παρέμβαση δηλαδή αλλαγή σε θερμοστάτη, ανεμιστήρα ή κάτι άλλο;

Ευχαριστώ πολύ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165129 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Βρες με εδω www.facebook.com/kostas.pixas να σε βοηθησω και να μιλησουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165242 από Innova
Χαιρετο την ομάδα.ήθελα να ρωτησω για της ρυθμίσεις που έχεις αναφέρει συγκεκριμενα Κώστα αν αυτές λειτουργουν εντάξει έχω τώρα 1 μήνα πήρα την fiorina 74 s line μου βγάζει ζέστη μπορω να πω αλλά η θερμοκρασία καυσαερίν δούλευε με 130 βαθμούς είναι φυσιολογικό;και επίσης μου μαυρίζει πολύ το τζαμί και όταν την σβηνω δουλεύει ο αέρας για 20 λεπτα μετα παρόλο που βγάζει κρυο αερα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165243 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Βρες με στο FB δες πιο πανω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ