Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171534 από babi2babi
αν σας είναι εύκολο να μου στείλετε τις ρυθμίσεις για καλύτερη απόδοση της fiorina74s το eMail μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ευχαριστώ πολύ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171537 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΕΠΕΙΔΗ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΛΟΙ ΣΤΕΙΛΕ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ!!!!!ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗ ΤΗΝ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΧΩΡΟΥ!!!!!!!!ΜΗΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΣΤΟ YOUTUBE ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ!!!!!!ΔΕΝ ΕΧΕΟΥΝ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΜΕΤΡΩΝ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΧΤΟΥΝ ΒΑΣΕΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΩΝ!!!!!!!!!!!ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΗ Α Σ Φ Α Λ Ε Ι Σ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΗΝ ΣΚΑΛΙΖΕΤΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΠΑΡΑ ΜΕΤΡΟΥΣ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!ΤΟ Φ Ω Ν Α Ζ Ω ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!(ΓΙΩΡΓΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΟΛΟ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΩΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ Π Ρ Ε Π Ε Ι ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΜΑΙ !!!!!!!!!!))

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171758 από mm
Γεια σου Κώστα, μήπως θα μπορουσες να με κατευθύνεις για να ρυθμίσω την σόμπα μου. Fiorina 74s. Το email ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172307 από nark
Κύριε Κώστα αν σας είναι εύκολο να μου στείλετε τις ρυθμίσεις για καλύτερη απόδοση της fiorina74s line το eMail μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Επίσης την σόμπα την έχω στο eco Mode εδώ και 3 χρόνια στο +2-2 βαθμούς, λειτουργούσε σχετικά καλά. Τον τελευταίο καιρό όταν πιάνει θερμοκρασία και σβήνει μόνη της αντί να μπαίνει στην αναμονή όπως έκανε συνέχεια ξαφνικά κάποιες στιγμές μπαίνει στο off και πρέπει να την ανοίξω έχω χειροκίνητα. Αν σας έχει τύχει κάτι ανάλογο, θα με βοηθούσατε παρα πολύ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Μήνας πριν #172441 από KARAMANqf
Καλησπέρα ,
Οταν πιάσει την ζητούμενη θερμοκρασία και μπαίνει στο ECO θεωρω οτι μειώνει την τροφοδοσία PELLET και τον ανεμιστήρα θερμού αέρα.
Μεσα στο μενού της μπορούμε να αλλάξουμε την τροφοδοσία PELLET ?
Ειναι σε μια απ τις 28 παραμέτρους ?
Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172772 από John s
Καλημερα κυριε Κωστα εχω αγορασει μια Σόμπα πέλλετ QLIMA FIORINA 74 8,24 kW προ τριετιας και εχω αποφασισει να την συντηρω μονος μου καθως οι κυριοι ηθελαν 50 ευρω για την συντηρηση της.
Το κρυφο μενου της σομπας δεν το εχω, εχω κανει reset to service μετα απο συντηρηση που εκανα ο ιδιος.
Οτιδηποτε πιστευετε οτι θα μπορουσε να μου φανει χρησιμο για το συγκεκριμενο μηχανημα θα σας παρακαλουσα να μου το στειλετε
Ευχαριστω.
Last edit: 3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by John s.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.114 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ