Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #170064 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Διαβάστε το μανιουαλ.ολα είναι θέμα πέλλετ καμινάδας καθαριότητας τάισμα πέλλετ αέρας καμινάδας ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ!!!!.πολλοί μου λέτε "ΕΙΔΑ ΣΤΟ youtube ΚΑΤΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ" η "ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΤΕ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ".ΟΛΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΡΥΘΜΙΣΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΙΣ VERSION ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΝΟΥ!!!!!!!!!ΤΙΠΟΤΑ ΤΥΧΑΙΟ ΠΙΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΙΛΕ!!!
Last edit: 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #170066 από sokis
Ελα που το manual δεν λεει τιποτα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #170067 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Πολλα ζητας φιλε !!!!!!γι αυτο υπαρχουν τεχνικοι που πληρωνονται για ρυθμισεις βλαβες συντηρησεις!!!!!!!!!!!τα μανιουαλ λενε μονο οτι αφορα το χειρισμο!!!!!!!!!!!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΝΑ ΕΙΧΕ ΟΘΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΣΚΑΛΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΝΑ ΤΗ ΡΥΘΜΙΖΕΙ ΚΑΙ Τ Ε Λ Ο Σ !!!!!!!!!!!!ΕΝΑ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΙ ON/OFF!!!!!ΑΠΑΙΤΗΣΤΕ ΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ(ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ) ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ(ρυθμισεις και τεχνικα) Η ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΝΑ ΤΗ ΡΥΘΜΙΣΕΙ Η ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ!!!!!!!ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΟΛΟΙ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΤΟ ΤΖΑΜΠΑ ΑΠΟ ΦΟΡΟΥΜ YOUTUBE ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΑΤΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!!!!!!!!ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΗΡΕΣ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΒΛΕΠΕΙΣ(ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ) ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!!ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ
Last edit: 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #170068 από sokis
Δεν καταλαβαινω ουτε το υφος σου ουτε τον τονο της φωνης σου, αν υποθεσω οτι γραφεις καφαλαια που σημαινει οτι φωναζεις εγω απλα ρωτησα αν υπαρχουν καποιες γενικες αργες στην θερμοδυναμικη που αφορουν και τις σομπες πελλετ ωστε να ρυθμιστουν κατα τον μεγιστο τροπο δεν θελω να στερησω το ψωμι απο κανεναν τεχνικο αλλα ουτε και να με καροιδευουν απο κει και περα τα υπολοιπα σχολια σου περισσευουν πιστευω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #170069 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΤΟ Οτι γραφω κεφαλαια πολλες φορες ξεχναω το κουμπι πατημενο και δεν το κανω σκοπιμα(αν εχεις γραψει ενα κειμενο δεν το ξανασβυνεις).αν ρωτουσες στα πολυκαταστηματα που πηρες τη σομπα σιγουρα θα σου ελεγαν οτι πρεπει να ερθει τεχνικος να τη ρυθμισει (ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΤΗ ΧΡΕΩΣΗ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΚΑΙ ΚΟΒΕΤΕ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ YOUTUBE ΣΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΛΕΨΕΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ!!!!!!!!!!!!)ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΣΟΜΠΕΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΜΕ ΤΙΣ¨¨¨ΠΑΡΟΧΕΣ ΚΑΙ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ¨¨¨!!!!!!!!!!!!ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!!!!!!!!!ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ¨¨¨¨¨¨ ΟΤΙ ΔΕΝ Ε Ι Μ Α Ι ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΩΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨!!!!!!!!!!!!¨ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ ΑΔΕΡΦΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΠΑΝΤΩ!!!!ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ!!!!!!!!!!!!ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑ ΣΤΟ YOUTUBE ΣΤΑ FORUM ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΧΡΕΩΣΗ!!!!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ
Last edit: 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #170070 από sokis
ΑΚΟΥ ΦΙΛΕ
1 ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΣ ΓΝΩΣΗΝ ΜΟΥ
2 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΡΕΙ
ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙς ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ FORUM ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑ ΤΗς ΑΝΤΑΛΑΓΗΣ ΑΠΟΨΕΩΝ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ .ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΑΔΩΣΟΥΝ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ
ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ
ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΑ
ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ADMINISTRATOR H O ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΤΗΣ ΤΟΥ FORUM
ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ---ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΜΠΑ ΠΕΛΛΕΤ--- ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΦΟΝΑΞΩ Η ΟΧΙ ΕΓΚΤΑΣΤΑΤΗ ..... ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙς ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΟΥ ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΑ


ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΜΕΡΟΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΜΠΑ ΤΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ
ΠΑΙΔΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΕΝΕΡΓΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FORUM ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΞΕΝΑ FORUM ΠΩΣ ΑΠΑΝΤΑΝΕ .....


ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΝΝΟΩ ΕΚΛΕΨΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΙΤΟΝΑ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΟΚΙΜΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΤΙΜΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ .......ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
Last edit: 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν by sokis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.123 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ