Συμβουλές για αγορά αερόθερμης σόμπας pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79031 από zevooazaz

DOOM_NX έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: για το πελλετ λεει DIN 51 731 ;)

Πόσα χρόνια έχουν να ανανεώσουν το site; Έχει φύγει το DIN 51731 από το 2010...



Πάμε για βοήθεια σε ποιο πρακτικά θέματα... το κλίνγκερ είναι αυτο που κατακάθεται στο πιατάκι και δεν φευγει ως στάχτη κάτω στο συρτάρι? ????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79033 από zevooazaz
δεν θα πω απο που την πήρα την Σόμπα μιας και είναι ευαίσθητη η κατάσταση με τις διαφημισεις.

Αλλά έχει πλάκα.

μου ζητήσαν 100 τοποθ+100 υλικά :angry:

βέβαια εγω αγόρασα και ένα φίλτρο με νεράκι (οχι εκείνο το μεγάλο) ένα ποιο μικρό στα 150€ και στην ουσία αυτο που χρειάζομαι είναι γωνία (ε 2 τμχ για στριβει και να μπαίνει στο φίλτρο) το "Τ" και τα διάφορα κολλάρα και δεν ξέρω γω τι....
γνωστός που βάζει ravelli μου είπε για τα υλικά ότι 50€ δεν κάνουν όλα μαζί.....και ότι θα την βάλουμε παρέα και θα μου ρυθμίσει το RDS κλπ....

ρε παιδί μου διπλή τιμή .... :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79060 από DOOM_NX

zevooazaz έγραψε: Πάμε για βοήθεια σε ποιο πρακτικά θέματα... το κλίνγκερ είναι αυτο που κατακάθεται στο πιατάκι και δεν φευγει ως στάχτη κάτω στο συρτάρι? ????

Κλίνκερ: η στάχτη που λιώνει και γίνεται ένα σώμα στο ποτηράκι καύσης. Ή με την ευρύτερη έννοια ότι δε φεύγει με τον αέρα ως όφειλε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79065 από zevooazaz

DOOM_NX έγραψε:

zevooazaz έγραψε: Πάμε για βοήθεια σε ποιο πρακτικά θέματα... το κλίνγκερ είναι αυτο που κατακάθεται στο πιατάκι και δεν φευγει ως στάχτη κάτω στο συρτάρι? ????

Κλίνκερ: η στάχτη που λιώνει και γίνεται ένα σώμα στο ποτηράκι καύσης. Ή με την ευρύτερη έννοια ότι δε φεύγει με τον αέρα ως όφειλε.


αρα θελει εξτρα προσοχη γιατι βουλώνει τις τρύπες στο πιατάκι και δεν έχουμε καλή κυκλοφορία???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79100 από DOOM_NX

zevooazaz έγραψε: αρα θελει εξτρα προσοχη γιατι βουλώνει τις τρύπες στο πιατάκι και δεν έχουμε καλή κυκλοφορία???

Ακριβώς. Επίσης ενδέχεται να σκεπάσει την αντίσταση και να μην μπορεί να ανάψει φλόγα.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79146 από stoikon

DOOM_NX έγραψε:

zevooazaz έγραψε: αρα θελει εξτρα προσοχη γιατι βουλώνει τις τρύπες στο πιατάκι και δεν έχουμε καλή κυκλοφορία???

Ακριβώς. Επίσης ενδέχεται να σκεπάσει την αντίσταση και να μην μπορεί να ανάψει φλόγα.


Για να ανάψει πρέπει να σκεπαστή η τρύπα περίπου ένα πόντο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ