Συμβουλές για αγορά αερόθερμης σόμπας pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77367 από Fokion
Καλές ζεστες!!!!!!!!!!!

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77381 από zevooazaz

GPAP έγραψε: Παιδια καλημερα σημερα εχω ρεπο και καθομαι σπιτι και βλεπω την καινουργια σομπα που αγορασα.
Μεχρι στιγμης ολα καλα και σας ευχαριστω που με βοηθησατε και με πησατε να ζεσταθω με σομπα πελλετ. Επιτελους το σπιτι εχει θερμοκρασιες απιστευτες, την ζεστα την αισθανεσαι που λενε μεχρι το κοκκαλο. Το πελλετ που καιω ειναι ενα φτηνιαρικο μια χαρα δεν ειδα διαφορα απο το πελλετ το καλο που μου ειπαν. Για κωδικο προσβασης εκτος απο της οδηγιες που ειχε μεσα δεν τους ζητησα αλωστε αυτοι κατι περισσοτερο ξερουν που ειναι κρυφα για να κανω τον μαστορα δεν θελω να παιζω με την σομπα χειμωνιατικα εχω αλλα πραγματα να παιζω στο ζεστο κρεβατι τωρα .


Μπραβο καλορίζικη και καλοτάξιδη.
Μιλάς για την GFH ετσί ???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77392 από GPAP
για αυτην μιλαω την μαυρουλα πρωσπαθω για φωτο αλλα δεν μπωρο να ανεβασω www.gfh.gr/sompes/colors/colors.html

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77429 από zevooazaz

GPAP έγραψε: για αυτην μιλαω την μαυρουλα πρωσπαθω για φωτο αλλα δεν μπωρο να ανεβασω www.gfh.gr/sompes/colors/colors.html


και γω εκεί εχω προσανατολιστεί...
και η τιμή της είναι καλή για τα κυβικά της..
Με τον Κύριο μίλησα εχθές και μου φάνηκε εξαιρετικός κύριος.
θα περάσει ανθρωπος να ρίξει μια ματιά για την θέση που θέλω (αν ενδύκνειται για τεχνικούς λόγους και μάλλον θα την χτυπήσω).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77804 από zevooazaz

zevooazaz έγραψε:

GPAP έγραψε: για αυτην μιλαω την μαυρουλα πρωσπαθω για φωτο αλλα δεν μπωρο να ανεβασω www.gfh.gr/sompes/colors/colors.html


και γω εκεί εχω προσανατολιστεί...
και η τιμή της είναι καλή για τα κυβικά της..
Με τον Κύριο μίλησα εχθές και μου φάνηκε εξαιρετικός κύριος.
θα περάσει ανθρωπος να ρίξει μια ματιά για την θέση που θέλω (αν ενδύκνειται για τεχνικούς λόγους και μάλλον θα την χτυπήσω).


παλικάρι μου πες μας εντυπώσεις απο την σόμπα.
εισαι αρχικά ευχαριστιμένος???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77924 από GPAP
Ολα καλα με την σομπα ειπαμε αρχισα και ζεσταινω το σπιτι επιτελους. :lol:
Δεν εχω χρησιμοποιηση το εξτρα καναλι ακομα για τα αλλα δωματια διοτι θελη μερεμετια.
Την εχω ρυθμιση στους 22 βαθμους και με εξωτερικη θερμοκρασια 8-12 βαθμους καιω 1 τσουβαλακι την ημερα ολο το 24ωρο. Οταν εχω 22 βαθμους στο σαλονι στο μακρινο δωματιο του παιδιου εχω 19.
Τωρα ψαχνομαι για φτηνο πελλετ εαν ξερη καποιος κατι για περιοχη πεντελη μαρουση.ρωτησα τον κυρ. Καγιοπουλο τι πελλετ να χρησιμοποιησω και μου πρωτινε ελληνικο και φτηνο οποιο να ειναι, η παρημια λεει ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθη και εδω δεν ισχυει το φτηνο το τρωνε μονο οι σκυλοι. :P
Δυστυχως φωτογραφια δεν μπορω να ανεβασω μου την απορριπτη. :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ