Συμβουλές για αγορά αερόθερμης σόμπας pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77026 από Fokion
Ανεξελενγτη δε μπορει να γινει ( οπως στις ξυλοσομπες πχ ) γιατι απαξ και κοπει το ρευμα το μοτερ σταματαει κι αυτο και δεν τροφοδοτει πλεον με πελλετ μη το ξεχνας...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": zevooazaz

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77131 από zevooazaz

dimlyk έγραψε: θα συμφωνησω με τον φωκιωνα αλλα θα το εβλεπα κατα περιπτωση και γι αλλο λογο
την επριοχη μου πχ εχουμε 1-2 διακοπες τον χρονο και αν ,,,καπου αλλου ειναι συχνες και κυριως δεν ειανι σταθερη η ταση ,,,εκει ισως το εβλεπα σαν επιβεβλημενο και γι αλλο λογο ,,,το αναψε-σβησε της σομπας
κι ενδεχωμενως την προστασια των ηλεκτρονικων


το μεσημέρι μίλησα και με τον κύριο στην GFH που έλεγε ο φίλος παραπάνω και μου φάνηκε πολύ σοβαρός ανθρωπος και γνώστης, το αγαπάει αυτο που έχει φτιάξει - γιατι με άλλους δεν ήξεραν καν ότι ο κωδικός είναι στο site.
εδώ άλλοι μου ζητήσαν χρήματα για τοποθέτηση ξεχωριστά με την ρύθμιση της σόμπας και αν είναι θα παρακαλέσουμε τον ανθρωπο να την ρυθμίσει κιολας.!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77140 από dimlyk
το πιο καλο πουχεις να κανεις ...ειναι ακομα και πριν παρεις την σομπα να σου κανουν μια επειδηξη ρυθμισεων .... και να απαιτησεις κωδικο προσβασης και εξηγηση των μενου ...μετα ειναι μπερδεμα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77351 από GPAP
Παιδια καλημερα σημερα εχω ρεπο και καθομαι σπιτι και βλεπω την καινουργια σομπα που αγορασα.
Μεχρι στιγμης ολα καλα και σας ευχαριστω που με βοηθησατε και με πησατε να ζεσταθω με σομπα πελλετ. Επιτελους το σπιτι εχει θερμοκρασιες απιστευτες, την ζεστα την αισθανεσαι που λενε μεχρι το κοκκαλο. Το πελλετ που καιω ειναι ενα φτηνιαρικο μια χαρα δεν ειδα διαφορα απο το πελλετ το καλο που μου ειπαν. Για κωδικο προσβασης εκτος απο της οδηγιες που ειχε μεσα δεν τους ζητησα αλωστε αυτοι κατι περισσοτερο ξερουν που ειναι κρυφα για να κανω τον μαστορα δεν θελω να παιζω με την σομπα χειμωνιατικα εχω αλλα πραγματα να παιζω στο ζεστο κρεβατι τωρα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77353 από παλτακης

GPAP έγραψε: δεν θελω να παιζω με την σομπα χειμωνιατικα εχω αλλα πραγματα να παιζω στο ζεστο κρεβατι τωρα .

Οπως ; :lol: :lol:


Καλες καυσεις και ζεστες ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77363 από dimlyk

GPAP έγραψε: Παιδια καλημερα σημερα εχω ρεπο και καθομαι σπιτι και βλεπω την καινουργια σομπα που αγορασα.
Μεχρι στιγμης ολα καλα και σας ευχαριστω που με βοηθησατε και με πησατε να ζεσταθω με σομπα πελλετ. Επιτελους το σπιτι εχει θερμοκρασιες απιστευτες, την ζεστα την αισθανεσαι που λενε μεχρι το κοκκαλο. Το πελλετ που καιω ειναι ενα φτηνιαρικο μια χαρα δεν ειδα διαφορα απο το πελλετ το καλο που μου ειπαν. Για κωδικο προσβασης εκτος απο της οδηγιες που ειχε μεσα δεν τους ζητησα αλωστε αυτοι κατι περισσοτερο ξερουν που ειναι κρυφα για να κανω τον μαστορα δεν θελω να παιζω με την σομπα χειμωνιατικα εχω αλλα πραγματα να παιζω στο ζεστο κρεβατι τωρα .


καλοριζικη και απροβληματιστη :)
αν θες μας ανεβαζεις και καμμια φωτο (ειμαστε λιγο ματακηδες :P )
και μας λκες και τιποτα περισσοτερο μολις την συνηθισεις


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ