Στάχτη σόμπας

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67900 από qwest11
Απαντήθηκε από qwest11 στο θέμα Στάχτη σόμπας
οκ! θα το δοκιμασω νομιζω πως το πελλετ στο μαχ 3.00 ειναι πολθ οσο για τον καθαρισμο θελει απιπροσθετη ρυθμιση? εχει λειτουργεια στο κανονικο μενου kleaning εκτελειτε οταν η σομπα ειναι σβηστη η πρεπει να μπω στο technical menou? σε ευχαριστω ! εχει και λειτουργει offset power fumstraktor ρυθμιζετε με - + εκει εβαλεσ τιμη?? οι τιμες στα πελλετ ειναι υψηλες! δοκιμασα με 0.85 και 2.60 και κσαναμπουκωνει το ποτηρακι!
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by qwest11.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67904 από burnerman
Απαντήθηκε από burnerman στο θέμα Στάχτη σόμπας

qwest11 έγραψε: οκ! θα το δοκιμασω νομιζω πως το πελλετ στο μαχ 3.00 ειναι πολθ οσο για τον καθαρισμο θελει απιπροσθετη ρυθμιση? εχει λειτουργεια στο κανονικο μενου kleaning εκτελειτε οταν η σομπα ειναι σβηστη η πρεπει να μπω στο technical menou? σε ευχαριστω ! εχει και λειτουργει offset power fumstraktor ρυθμιζετε με - + εκει εβαλεσ τιμη??


Oι περισσοτερες σομπες κανουν καθαρισμο την ωρα που ειναι αναμμενες.
Οταν ρωτησα τον αντιπροσωπο γιατι δεν κανει καθαρισμο μου ειπε δε γνωριζει θα παρει τον Ιταλο να ρωτησει.
Αυτο που δε μου αρεσε ειναι οτι δεν μπορεις να ρυθμισεις τους χρονους καθαρισμου απο το technical menu.
Ειναι πολυ ακυρο για μενα.
Ισως με ενα καινουργιο λογισμικο πλακετας να γινεται

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67905 από qwest11
Απαντήθηκε από qwest11 στο θέμα Στάχτη σόμπας
απο το κανονικο μενου δοκιμασες καθαρισμο εχει εντολη! γινετε οταν η σομπα ειναι κλειστη. δες κ στο τελος τοθ παραπανω μνματοσ εγραψα και για αλλες τιμες γνςριζεις? εχω αφησει και το MSN mou στην πρωτεσ ερωτησεις αν θελεισ μιλαμε κιολας απο εκει
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by qwest11.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67909 από burnerman
Απαντήθηκε από burnerman στο θέμα Στάχτη σόμπας

qwest11 έγραψε: απο το κανονικο μενου δοκιμασες καθαρισμο εχει εντολη! γινετε οταν η σομπα ειναι κλειστη. δες κ στο τελος τοθ παραπανω μνματοσ εγραψα και για αλλες τιμες γνςριζεις?


Τι σοι καθαρισμος ειναι αυτος με τη σομπα σβηστη δεν καταλαβαινω..
Οσο και να χαμηλωσεις τις τιμες δεν θα κανεις δουλεια.

Πρωτα σιγουρεψου οτι η αναροφηση, η εξοδος καυσαεριων, ο καπναγωγος ειναι ολα καθαρα.
Μετα παρε αυτον που την αγορασες και ρωτα τον...
Κανει ενδιαμεσους καθαρισμους η σομπα ναι η οχι?
Αν ναι.. πως?
Αν οχι....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67910 από qwest11
Απαντήθηκε από qwest11 στο θέμα Στάχτη σόμπας
αν διαωασεις το μανουαλ της valbeela 9kw στο σαιτ της εταιρεια λεει καθαρισμο σε σηστη σομπα! το καταστημα δν ξερει τπτ μονο χρηματα παιρνει δυστηχωσ!
θα καθαρισω αυριο τον αγωγο κ βλεπουμε!
ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68117 από qwest11
Απαντήθηκε από qwest11 στο θέμα Στάχτη σόμπας
φιλε μου δοκιμασα τις παραμετρους που μου εδωσες κ ξανα τα ιδια! εχω κ φοτογραφια να δεις πως ειναι οταν καιει. καμηλη ενταση φλογας κ βουναλακι απο πελλετ ενω στον πατο του ποτηριου ειναι καρβουνακαια ακαυατα
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.154 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ