Σόμπα Pellet: Εισαγωγή αέρα από έξω ή από μέσα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24415 από γιαννης-δραμα
Καλημερα
Ρε παιδια ψαχνω ευκαμπτο inox-αλουμινιου φ35(τετοια εισοδο αερα εχει η σομπα μου)και δεν βρισκω, υπαρχει τοσο μικρο η να βαλω κατι αλλο για την εισαγωγη αερα απο εξω πχ πλαστικο σωληνα η θα ζεσταινεται και θα λιωνει(δεν ξερω τι θερμοκρασια εχει εκει)?
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by γιαννης-δραμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #24421 από sta1

γιαννης-δραμα έγραψε: Καλημερα
Ρε παιδια ψαχνω ευκαμπτο inox-αλουμινιου φ35(τετοια εισοδο αερα εχει η σομπα μου)και δεν βρισκω, υπαρχει τοσο μικρο η να βαλω κατι αλλο για την εισαγωγη αερα απο εξω πχ πλαστικο σωληνα η θα ζεσταινεται και θα λιωνει(δεν ξερω τι θερμοκρασια εχει εκει)?

Η εταιρεία Μοσχάλης αν δεν κάνω λάθος φιτάχνει σωλήνες inox , αν δεν δει το θέμα εδώ δεν του κάνεις ένα τηλέφωνο?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24430 από eliasger

γιαννης-δραμα έγραψε: Καλημερα
Ρε παιδια ψαχνω ευκαμπτο inox-αλουμινιου φ35(τετοια εισοδο αερα εχει η σομπα μου)και δεν βρισκω, υπαρχει τοσο μικρο η να βαλω κατι αλλο για την εισαγωγη αερα απο εξω πχ πλαστικο σωληνα η θα ζεσταινεται και θα λιωνει(δεν ξερω τι θερμοκρασια εχει εκει)?




Με μία γρήγορη ματιά

www.gento.gr/images/djcatalog/44e.jpg

Και λίγη αλουμινοταινία ίσως. ;)

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #24431 από sta1

eliasger έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: Καλημερα
Ρε παιδια ψαχνω ευκαμπτο inox-αλουμινιου φ35(τετοια εισοδο αερα εχει η σομπα μου)και δεν βρισκω, υπαρχει τοσο μικρο η να βαλω κατι αλλο για την εισαγωγη αερα απο εξω πχ πλαστικο σωληνα η θα ζεσταινεται και θα λιωνει(δεν ξερω τι θερμοκρασια εχει εκει)?




Με μία γρήγορη ματιά

www.gento.gr/images/djcatalog/44e.jpg

Και λίγη αλουμινοταινία ίσως. ;)

Aυτό δεν πρέπει να είναι φ35 , μου κάνει για σιφόνι αποχέτευσης νιπτήρα.....

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24432 από eliasger
Αυτό είναι :lol: μια επίσκεψη σε ένα μαγαζί με υδραυλικά θα βοηθούσε .

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24503 από stelios
εχω πλαστικη σωληνα για την εισοδο και δεν εχει παθει απολυτος τιποτα οποτε μην την φοβασαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ