Τι είναι ο Πυρήνας - Πυρήνας ως καύσιμη ύλη

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34269 από legend7ts
εχω βρει τον τονο μπρικετα απο πυρηνα ελιασ στα 110 ευρω , ειναι καλη τιμη? κανει για τζακι ετσι?
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by legend7ts.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #36502 από konstantinoskol
Καλημερα και απο εμενα μηπως γνωριζει να μου πει καποιος απο που μπορω να προμηθευτω κουκουτσι ελιας και την τιμη τονου περιοχη βορεια Ελλαδα .
ευχαριστω πολυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #36504 από konstantinoskol
για ποια περιοχη μειλαμε αν επιτρεπετε ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #36524 από ACIDBLACK
Η Τιμη που φευγει η πυρηνομαζα απο το ελαιουργειο για το πυρηναιαλαιουργειο ειναι οσο ενα καλο πακετο τσιγαρα συν τα μεταφορικα.
παντως θα ηταν ενδιαφερον αν θα μπορουσαμ ενα μαθουμε τις δυνατοτητες τις σομπας πελλετ
αν δηλαδη μπορει να καψει ξηρο πυρηνοξυλο .
Το πελλετ απο πυρηνα βρωμαει σαν τον διαλο και ξεχαστε οσοι εισαστε σε διαμερισματα η καπνα που βγαζει δεν ειναι το κατι αλλο ,ξεχαστε το σε οικιστικες ζωνες .
επισης να γνεφοσο νωριζεται οτι η πυρηνα εχει την ιδιοτητα να αυταναφλεγεται λογω ζυμωσεων ιδιως το καλοκαιρι !
οσο για το λαδι υπερανωτερης ποιοτητας απο αποφλειωμενο απυρηνο καρπο οντως πιανει πολυ καλη τιμη εφοσον ειναι βιολογικο .εως και 12 ευρω το κιλο φυσικα μιλαμε για μηδενικα οξεα και πραγματικα ενα ποιημα ...

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #36537 από kakos

konstantinoskol έγραψε: Καλημερα και απο εμενα μηπως γνωριζει να μου πει καποιος απο που μπορω να προμηθευτω κουκουτσι ελιας και την τιμη τονου περιοχη βορεια Ελλαδα .
ευχαριστω πολυ


Αν θέλεις εγώ μπορώ να σου δώσω το τηλέφωνο απο τον έμπορο εδώ στην Καβάλα που είχα πάρει πέρσι. Αν σε εξυπηρετεί πες μου για να κανονίσουμε πώς να σου το δώσω χωρίς να κάνουμε και διαφήμιση.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #36553 από madbad31
καλησπερα ,οποτε αν καψω ξεραμενο κουκουτσι ελιας(ολοκληρο) σε λεβητα βιομαζας,σε διαμερισμα δε θα εχω θεμα με περιεργες μυρωδιες ετσι?προερχετε απο βρωσιμη εκπυρηνωμενη ελια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ