Δεν αποδιδει το τζακι καθολου!!Τι φταιει?

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115492 από sakmar
Για την έξοδο φυσικής ροής δεν είναι οι περσίδες που έχω δεξια και αριστερα στην γυψοσανιδα?Αυτές είναι συνδεδεμένες με τον συλλέκτη.θέλει και άλλη περσίδα στην γυψοσανίδα δλδ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115494 από panosf01
Ναι θελει περσιδα ελευθερη πανω και κατω,ασχετως απο αυτες που συνδεονται με τον εναλλακτη.Ακομη λαβε υποψιν σου οτι ο εναλλακτης σου δουλευει με μοτερ στην εισοδο του,δεν ειναι για φυσικη ροη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115504 από liakjim

sakmar έγραψε: Για την έξοδο φυσικής ροής δεν είναι οι περσίδες που έχω δεξια και αριστερα στην γυψοσανιδα?Αυτές είναι συνδεδεμένες με τον συλλέκτη.θέλει και άλλη περσίδα στην γυψοσανίδα δλδ?


Αγαπητέ φίλε @sakmar , έχουμε φθάσει αισίως στην 6 σελίδα , γεγονός σπάνιο για τα δεδομένα της υποενότητας.
Κάνε ένα κόπο και διάβασε λίγο αυτά που έχουμε γράψει.
Το ερώτημα που έθεσες έχει απαντηθεί ενδελεχώς εδώ και μέρες και από μένα και από άλλα μέλη εδώ μέσα.
Ειδικά εδώ www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...limitstart=45#115188 , έχει γίνει μια ωραία σούμα για αυτά που χρειάζονται.
Επίσης ρίξε και ένα βλέφαρο εδώ www.estianet.gr/%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%BD...%B1%CE%BA%CE%BF.html
για να καταλάβεις τί είναι ένα ενεργειακό τζάκι και τι χρειάζεται.

Πρώτα βοήθα τον εαυτό σου , για να βοηθήσουμε και εμείς εσένα/.

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dimitris11

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115505 από dimitris11

sakmar έγραψε: Για την έξοδο φυσικής ροής δεν είναι οι περσίδες που έχω δεξια και αριστερα στην γυψοσανιδα?Αυτές είναι συνδεδεμένες με τον συλλέκτη.θέλει και άλλη περσίδα στην γυψοσανίδα δλδ?

Λογικα αυτες πρεπει να ειναι,απο εκει βγαζει το ζεστο αερα με φυσικη ροη απο τον εναλακτη,απλα επρεπε να σου ειχε βαλει και μοτερ.Δεν χρειαζεται κατι αλλο.
Αυτες ειναι για την εξοδο του αερα θελει αλλη μια για την εισοδο χαμηλα.Νομιζω οτι σε καποιο ποστ σου ειπες οτι εχει αλλη μια περσιδα κατω δεξια για την εισοδο αερα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115506 από dimitris11

liakjim έγραψε:

sakmar έγραψε: Για την έξοδο φυσικής ροής δεν είναι οι περσίδες που έχω δεξια και αριστερα στην γυψοσανιδα?Αυτές είναι συνδεδεμένες με τον συλλέκτη.θέλει και άλλη περσίδα στην γυψοσανίδα δλδ?


Αγαπητέ φίλε @sakmar , έχουμε φθάσει αισίως στην 6 σελίδα , γεγονός σπάνιο για τα δεδομένα της υποενότητας.
Κάνε ένα κόπο και διάβασε λίγο αυτά που έχουμε γράψει.
Το ερώτημα που έθεσες έχει απαντηθεί ενδελεχώς εδώ και μέρες και από μένα και από άλλα μέλη εδώ μέσα.
Ειδικά εδώ www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...limitstart=45#115188 , έχει γίνει μια ωραία σούμα για αυτά που χρειάζονται.
Επίσης ρίξε και ένα βλέφαρο εδώ www.estianet.gr/%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%BD...%B1%CE%BA%CE%BF.html
για να καταλάβεις τί είναι ένα ενεργειακό τζάκι και τι χρειάζεται.

Πρώτα βοήθα τον εαυτό σου , για να βοηθήσουμε και εμείς εσένα/.

Εδω στα λεει ολα αναλυτικα,δες το προσεκτικα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115509 από liakjim

dimitris11 έγραψε:

sakmar έγραψε: Για την έξοδο φυσικής ροής δεν είναι οι περσίδες που έχω δεξια και αριστερα στην γυψοσανιδα?Αυτές είναι συνδεδεμένες με τον συλλέκτη.θέλει και άλλη περσίδα στην γυψοσανίδα δλδ?

Λογικα αυτες πρεπει να ειναι,απο εκει βγαζει το ζεστο αερα με φυσικη ροη απο τον εναλακτη,απλα επρεπε να σου ειχε βαλει και μοτερ.Δεν χρειαζεται κατι αλλο.
Αυτες ειναι για την εξοδο του αερα θελει αλλη μια για την εισοδο χαμηλα.Νομιζω οτι σε καποιο ποστ σου ειπες οτι εχει αλλη μια περσιδα κατω δεξια για την εισοδο αερα.


@dimitris11 Συνονόματε νομίζω ότι όπως τα γράφεις τα μπερδεύεις λίγο τα πράγματα.

Οι περσίδες που έχει , είναι συνδεδεμένες ΜΟΝΟ με τον εναλλάκτη.
Περσίδες φυσικής ροής ΔΕΝ έχει .
Η είσοδος κάτω χαμηλά 99% είναι του εναλλάκτη.

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ