Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100936 από Pellet ZarisEcoEnergy

obelix έγραψε:

Pellet ZarisEcoEnergy έγραψε:

andros έγραψε:
Γι'αυτό και εμείς δεν θα ξαναασχοληθούμε να γραφουμε στο καθένα, αλλά μόνο σε κάποιους οι οποίοι είναι σοβαροί χρήστες (όπως εσύ). Από εδώ και πέρα θα γράφουμε μόνο στην σελίδα μας (του φόρουμ), όπου σύντομα σκεφτόμαστε να προσφέρουμε κάποια προϊόντα (G-N & SCHW) σε ακόμα πιο χαμηλές τιμές. Πρώτα ο Θεός, θα δούμε πως θα τα καταφέρουμε...

δηλ για να εχω αποψη εχω παρει 2 προσφορες απο εσας συν αλλη μια απο εξω.βεβαια ακομα δεν εχω ξεκαθαρισει τι θα κανω αλλα θεωριτικα η προσφορα που μου εχετε κανει θα πρεπει να πληρωθει μεχρι 6η7 του μηνα δεν θυμαμαι καλα.
οπως αντιλαμβανομαι καλο θα ειναι να περιμενω κιαλλο


Αντώνη, μην σε πάρω στο λαιμό μου. Ότι νομίζεις κάνε.
Υπάρχει ένα νομικό σκάλωμα στην προσφορά που θέλουμε να κάνουμε (όχι ακριβώς προσφορά, αλλά κάτι σαν εγγύηση κατώτερης τιμής). Αν τα καταφέρουμε και το ξεπεράσουμε, πάλι δεν υπόσχομαι ότι θα είναι φτηνότερες οι τιμές μας από αυτές που έχεις ήδη πάρει.
Οι τιμές μας θα εξαρτώνται από τις τιμές των ανταγωνιστών και μόνο, και θα απευθύνεται μόνο στα "αυστριακα πέλλετ" που εμπορευόμαστε.
Με λίγα λόγια σκοπεύουμε να σας δίνουμε έξτρα έκπτωση στην καλύτερη προσφορά που θα έχετε βρει, όταν φυσικά έχουμε περιθώριο. Π.χ. αν μας στείλετε την προσφορά που έχετε λάβει από κάποιον άλλον έμπορο του φόρουμ, ο οποίος π.χ. σας χρεώνει 1000 ευρώ, εμείς θα σας κάνουμε μια νέα προσφορά π.χ. 950 Ευρώ (αρκεί να "μένει κάτι" και για μας!)
Μπορεί να το κάνουμε, μπορεί και όχι. Θα σας ενημερώσουμε σύντομα στην σελίδα μας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100938 από kosmidis80
Αυτο σαν προσφορα μαλιστα ! Ετσι, ναι σιγουρα Θα βγει κερδισμενος ο καταναλωτης - μελος του φορουμ.

Μακαρι να σας βγαινει, Μπραβο σας Γιωργο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101057 από DOOM_NX

vag1234 έγραψε: Η άλλη σκέψη μου είναι να πάρω 1 παλέτα creta pellet, 1 παλετα woodpellet και 1 παλέτα bioenergy ή μακη και να τα δοκιμάσω όλα..

Μην το κάνεις αυτό. Μια παλέτα μάπα πέλλετ είναι πολλά πεταμένα λεφτά. Καλύτερα πάρε 5-10 σακιά από κάθε μάρκα για δοκιμή και μετά αποφάσισε. Όχι ολόκληρες παλέτες όμως.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101059 από vag1234

DOOM_NX έγραψε:

vag1234 έγραψε: Η άλλη σκέψη μου είναι να πάρω 1 παλέτα creta pellet, 1 παλετα woodpellet και 1 παλέτα bioenergy ή μακη και να τα δοκιμάσω όλα..

Μην το κάνεις αυτό. Μια παλέτα μάπα πέλλετ είναι πολλά πεταμένα λεφτά. Καλύτερα πάρε 5-10 σακιά από κάθε μάρκα για δοκιμή και μετά αποφάσισε. Όχι ολόκληρες παλέτες όμως.


Τελικά θα πάρω 2 παλέτες bio-energy που είναι ψιλοδοκιμασμένο.. Και σκέφτομαι να αγοράσω 10 σακιά για δοκιμή ένα πέλλετ που ονομάζεται wood energy.. Όταν θα δοκιμάσω το wood energy θα παραγγείλω μία παλέτα..

Φοβάμαι λίγο τα παράγωγα του πυρήνα διότι με 'έκαψε' πέρσι το πυρηνόξυλο (ειδικά η βιομάζα γνωστού εμπόρου)...

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101061 από DOOM_NX

vag1234 έγραψε: Τελικά θα πάρω 2 παλέτες bio-energy που είναι ψιλοδοκιμασμένο.. Και σκέφτομαι να αγοράσω 10 σακιά για δοκιμή ένα πέλλετ που ονομάζεται wood energy.. Όταν θα δοκιμάσω το wood energy θα παραγγείλω μία παλέτα..

Φοβάμαι λίγο τα παράγωγα του πυρήνα διότι με 'έκαψε' πέρσι το πυρηνόξυλο (ειδικά η βιομάζα γνωστού εμπόρου)...

Καλύτερα έτσι...

Περιμένουμε εντυπώσεις όταν κάψεις αυτό το Wood Energy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101143 από michalisgr
οσο για τον Pellet ZarisEcoEnergy εγω γουσταρω που το ατομο αυτο ασχολειται με την σελιδα μας και προσπαθει να φανει ανταγωνιστικος... Ρε μπας και εχεις κανει ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ