Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100881 από Fokion
Με ολο το θαρρος να κανω το Δικηγόρο του Διαβολου???


Θα προτιμουσατε αυτες οι φημες να "ξεσερναν" στην "πιατσα"? τουλαχιστον τωρα - κι επειδη ΕΙΜΑΣΤΕ ενηλικές και σκεπτωμενα ατομα - μπορουμε να "κρινουμε" συμπεριφορές...

και να σχηματίζουμε αποψη ο καθενας για τον εαυτο του συμφωνα με τα δικα του κριτηρια...

Και παλι με ολο το θαρρος....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100882 από KERBEROS
Πάντως, όταν η υπόθεση πάρει το δρόμο της και βγει κάποιο αποτέλεσμα, θα θέλαμε νομίζω όλοι μας να μάθουμε τι έγινε.

Οφείλω όμως να πω κάτι. Φήμες, κουτσομπολιά και κουβεντούλες δε μας ενδιαφέρουν. Όποιος θέλει να πει κάτι ας το πει ΚΑΘΑΡΑ και όχι με μισόλογα. Εγώ προσωπικά δεν καταλαβαίνω τι παίζεται... Αιωρούνται κατηγορίες δημοσίως, πράγμα ανήθικο κατά τη γνώμη μου. Καθαρές κουβέντες, κύριοι. Αλλιώς εκτίθεστε...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100883 από kosmidis80
και τι ακριβως δεν ειναι ξεκαθαρο Πετρο? Τι δεν εχεις καταλαβει, να σε βοηθησω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100885 από dimlyk
Pellet ZarisEcoEnergy

μετα και το δικο σας προηγουμενο ολισθημα ζητησα να μην συνεχισετε αμφοτεροι
αν και απο μονοι σας θα επρεπε να εχετε αποφυγει τετοιες συμπεριφορες εφοσον δεν σας εκφραζουν

η ερωτηση ειναι ...το φορουμ η οι συντονιστες τι θα επρεπε να εχουν κανει ?

,μηπως να σας εχουν αποκλεισει αμφοτερους εδω και καιρο ?

προσωπικη μου αποψη η "δουλεια" αυτη ανηκει στα μελη με την προσωπικη τους σταση
ουτε δικαστηριο ειναι οι συντονιστικη ομαδα ουτε λαικο δηκαστηριο το φορουμ οπως καποιοι πιθανον θα ηθελαν .

οποτε απλα θα επαναλαβω την συσταση μου και προς τους δυο σας οχι σαν συντονιστςη αλλα σαν μελος που αντιπαθει το ξεκατινιασμα :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100886 από giogud

Pellet ZarisEcoEnergy έγραψε:

giogud έγραψε: Άραγε γιατί ο κ. Ζαφειρόπουλος μετά το ποστάρισμα μου (περί αγνώστου προελεύσεως Golden Nuggets) ζήτησε από τον ανταγωνιστή μου 400 τόνους Golden Nuggets? Δεν ξέρω αν τελικά τους πήρε, αλλά ζήτησε τέτοια προσφορά από τον "ανταγωνιστή μου". Δυστυχώς μόνο σε προσωπικές κουβέντες υπόθηκαν αυτά. Δεν έχω αποδείξεις.


Και γιατι σας κάνει αυτο εντύπωση κύριοι στη Hellenicecofuel?
Τι αποδείξεις να έχετε βρε? Αν αγόρασα ή όχι? Και μη χειρότερα!

Ετσι κάνουν οι εμποροι γενικα.... αγοράζουν και πουλάνε! Γιατι ακόμα και αυτό το γεγονός το παρουσιάζετε πάλι σαν κάτι περίεργο? Θέλετε να δώσετε και άλλη δουλειά στους δικηγόρους μου?
Και έτσι να αναφέρω, οι τόνοι είναι 450 και όχι Golden Nuggets αλλα Schweighofer.


Παιδιά, δεν πιστεύετε ότι ξεφτιλίζεται η όποια κουβέντα κάνουμε εδω με αυτά που λένε οι εκπρόσωποι της hellenicecofuel? Δηλαδή αυτό θέλετε να είναι το επίπεδο μας εδώ μέσα?
Αν παραδείγματος χάριν κάποιος είπε στο γκουντέλια οτι ο Κ. Ζαφειρόπουλος αγόρασε x ή y τόνους και άν ο ίδιος είπε σε μένα ότι ο γκουντέλιας κλαίγεται γιατί αγόρασε μόνο 3 φορτηγά και κινδυνεύει να χάσει την συνεργασία του με την Schweighofer, θέλετε να τα λέμε?

Αν ναι, συγνώμη αλλά δεν θα ακολουθήσουμε. Έχουμε καλύτερα πράγματα να κάνουμε από το να ασχολούμαστε με τον κάθε γιωργάκι και γιαννάκι. Κατίνες εμείς δεν θα γίνουμε.

Προσπαθήσαμε να δώσουμε όσο το δυνατόν χαμηλότερες τιμές για τα μέλη, πιστεύοντας ότι κάνουμε κάτι καλό για όλους μας, αλλά δυστυχώς δεχτήκαμε "εγκληματική" (κατά την γνώμη των δικηγόρων μου) επίθεση, με τις ευλογίες του φόρουμ.


Καλησπέρα και καλή τύχη.
Σας χαιρετώ από την απέναντι μεριά του Θερμαϊκού γεμάτος άγχος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100887 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση


Σε βλέπω ...



Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.127 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ