Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100784 από mastoras

KERBEROS έγραψε:

mastoras έγραψε:
Γνωρίζεις και σε γνωρίζουν όλοι οι μεγαλέμποροι των πέλλετ.....κοινώς είσαι πέρα για πέρα διάσημος και με το nick name, αλλά και με το ονοματεπώνυμο. Οτι θέλεις μπορείς να το έχεις, φτάνει να το ζητήσεις.


Σπουδαία διασημότητα. :ohmy:
Για τις πιστωτικές με γράφουνε!!! :dry:


Δεν ρώτησες τότε εκεί που πρέπει. :) όλες οι μεγάλες εταιρίες χρησιμοποιούν χρηματοδοτούμενα "κόλπα" πχ κάρτες, δόσεις κτλ.
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100791 από giogud
Άραγε γιατί ο κ. Ζαφειρόπουλος μετά το ποστάρισμα μου (περί αγνώστου προελεύσεως Golden Nuggets) ζήτησε από τον ανταγωνιστή μου 400 τόνους Golden Nuggets? Δεν ξέρω αν τελικά τους πήρε, αλλά ζήτησε τέτοια προσφορά από τον "ανταγωνιστή μου". Δυστυχώς μόνο σε προσωπικές κουβέντες υπόθηκαν αυτά. Δεν έχω αποδείξεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100793 από dimlyk

giogud έγραψε: Άραγε γιατί ο κ. Ζαφειρόπουλος μετά το ποστάρισμα μου (περί αγνώστου προελεύσεως Golden Nuggets) ζήτησε από τον ανταγωνιστή μου 400 τόνους Golden Nuggets? Δεν ξέρω αν τελικά τους πήρε, αλλά ζήτησε τέτοια προσφορά από τον "ανταγωνιστή μου". Δυστυχώς μόνο σε προσωπικές κουβέντες υπόθηκαν αυτά. Δεν έχω αποδείξεις.


τοτε καλυτερα να μην τα αναφερεις


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100794 από john88s
Καταρχάς ο κ.Ζαφειρόπουλος έλεγε επίσης ότι το Golden Nuggets έχει 10% υγρασία και το Ameco 7%. Προφανώς για να προωθήσει το Ameco, που θυμίζω πάτωσε σε όλα τα τεστ πέρσι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100801 από mastoras

john88s έγραψε: Καταρχάς ο κ.Ζαφειρόπουλος έλεγε επίσης ότι το Golden Nuggets έχει 10% υγρασία και το Ameco 7%. Προφανώς για να προωθήσει το Ameco, που θυμίζω πάτωσε σε όλα τα τεστ πέρσι.


Δεν έχει σημασία εάν ήθελε να προωθήσει το AMECO η όποιο άλλο πέλλετ.

Σημασία για εμάς έχει ότι πρόσφερε σε "τιμή του θανατά" το χρυσό πέλλετ, και μόνο εδώ για τα μέλη του energ.gr και όποιος πρόλαβε "τον κύριο είδε" ........γιατί μετά τον συκοφάντησαν ανταγωνιστές του που θέλουν να μονοπωλούν, το απέσυρε, και στην συνέχεια τα μέλη έχασαν την χρυσή ευκαιρία.

Αυτή η εντύπωση έχει μείνει στους περισσοτέρους. Εγώ σωστό η λάθος έβγαλα άλλου είδους συμπεράσματα, εσύ τα δικά σου, κάποιος άλλος κάτι διαφορετικό.

Το θέμα όμως είναι ότι τα μέλη βγήκαν χαμένα. :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100802 από kosmidis80

giogud έγραψε: Άραγε γιατί ο κ. Ζαφειρόπουλος μετά το ποστάρισμα μου (περί αγνώστου προελεύσεως Golden Nuggets) ζήτησε από τον ανταγωνιστή μου 400 τόνους Golden Nuggets? Δεν ξέρω αν τελικά τους πήρε, αλλά ζήτησε τέτοια προσφορά από τον "ανταγωνιστή μου". Δυστυχώς μόνο σε προσωπικές κουβέντες υπόθηκαν αυτά. Δεν έχω αποδείξεις.


Και τι μας νοιαζει εμας???

Ετσι ομως επειδη το εθιξες, αληθευει οτι παλευαν οι συνεργατες σου να κατσετε στο τραπεζι με τον Ζαφειροπουλο για να κλεισετε συνεργασια???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.104 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ