Group Buy για λέβητες BURNiT

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20086 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT

kosmidis80 έγραψε: θα σε παρω τηλεφωνο Αλεξη να σου πω αν ειναι



Θοδωρη ποτε θα τον περάσεις;

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20094 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT
Αρχες Σεπτεμβριου υπολογιζω.

Θελω την επομενη εβδομαδα να ετοιμασω το δοχειο αδρανειας και αν πρωτα ο Θεος ειμαστε οκ με το δοχειο, τοτε το φερνω στο σπιτι και περιμενω τον λεβητα και τοποθετουμε!

Το πρωτο αναμα θα γινει με την υπαρχουσα καπνοδοχο, αν δω οτι δεν καλυπτει - που λογικα δεν θα καλυπτει, τοτε θα αγορασω διπλου τοιχωματος 8 μετρα να τελειωνω μια και καλη!

Τελικα ανοιγεις αρκετες δουλειες και εξοδα με την ολη ιστορια...

Την αλλη εβδομαδα θα πρεπει να προμηθευτω τα πρωτα και πιο ακριβα υλικα της εγκαταστασης, μια τριοδη, δυο εμβαπτιζομενους υδροστατες, δοχειο διαστολης καινουργιο, κανα θερμομετρο εμβαπτιζομενο κτλ. Τα ρακορ και σωληνες θα τα παρω τελευταια στιγμη, καθως θα παρω ποσοτητες απο το μαγαζι εδω διπλα και οτι δεν βαλω θα το παω πισω.

Θα γινει πιστευω μια ολοκληρωμενη εγκατασταση low cost κυριως!, αλλα δεν θα υστερει λειτουργικα σε σχεση με λεβητοστασια 4.000 - 5.000 Ευρω. Θα κανω και παρουσιαση οταν τελειωσει με φωτο και βιντεο στο αναμα.!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20504 από giannis35
Απαντήθηκε από giannis35 στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT
γεια σας και απο εμένα.εχω διαβάσει παρα πολλα στο Forum για ξυλολεβητες και μετα απο αρκετο ψάξιμο αποφάσισα να βάλω τον BURNIT και είπα να σας πω για της τιμές.τον 40 απλο τον βρηκα στα 1.010 ευρω.αν και ακομα εχω στο μυαλο μου οτι εχει μικρη πορτα για τροφοδοσια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21148 από theo64
Απαντήθηκε από theo64 στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT
Σήμερα φίλος αγόρασε τον BURNIT 50KW με βεντυλατερ (Active) 1350€ απο κατάστημα στην Περιοχή της Αλεξάνδρειας Ημαθίας.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": tasos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21281 από giannis35
Απαντήθηκε από giannis35 στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT
μπορεις να μου πεις το μαγαζι να παω να ριξω μια ματια,μιας και ειμε απο εκει κοντα.γιατι απο εκει που ειχα μιλησει και μου ειπαν την τιμη τελικα μου ζηταει συν 100 ευρω.ευχαριστω....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21353 από theo64
Απαντήθηκε από theo64 στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT

giannis35 έγραψε: μπορεις να μου πεις το μαγαζι να παω να ριξω μια ματια,μιας και ειμε απο εκει κοντα.γιατι απο εκει που ειχα μιλησει και μου ειπαν την τιμη τελικα μου ζηταει συν 100 ευρω.ευχαριστω....


Το κατάστημα λέγεται Κυριαζής (ο ίδιος κατασκευάζει ηλιακά συστήματα) και βρίσκεται στην παλιά Εθνική οδό Θεσ/νικης-Βέροιας λίγο πριν την Αλεξάνδρεια κοντά στο Πλατύ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ