Group Buy για λέβητες BURNiT

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19848 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT
Θοδωρη αν μελλοντικά τον κοτσαρουμε :) εναν καυστηρα πέλλετ τι καταναλωση λές να εχει?

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19849 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT
Δεν νομιζω οτι θα ξεφευγει, ΑΛΛΑ αν ειναι να βαλεις οπως και να εχει πελλετ μεσα στην χρονια, τοτε κοιτα τον απλο και οχι τον active... Τζαμπα το βεντιλατερ και ο πινακας θα παει!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19850 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT

kosmidis80 έγραψε: Δεν νομιζω οτι θα ξεφευγει, ΑΛΛΑ αν ειναι να βαλεις οπως και να εχει πελλετ μεσα στην χρονια, τοτε κοιτα τον απλο και οχι τον active... Τζαμπα το βεντιλατερ και ο πινακας θα παει!


Μπα,μεσα στην χρονιά δεν ψηνομαι,βλεπεις ηρθε το εκαθαριστικό και το ΕΤΑΚ μαζι...Αστα να πάνε...

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19941 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT
Να ενημερωσω εδω οτι πλεον εκανα την επιλογη μου και κατεληξα σε Ελληνικο ξυλολεβητα.

Η επιλογη μου ηταν κυριως συναισθηματικη, καθως ο κατασκευαστης ειναι παλιος εργοδοτης του πατερα μου και διατηρουμε εδω και χρονια πολυ καλες σχεσεις.

Η τιμη που πηρα φυσικα (αγορασα 40αρη λεβητα τελικα) ηταν καλη και ηταν και αυτος ενας παραγοντας!

Επισης παραγοντας που απο την αρχη τονιζα οτι προβληματιζομαι ειναι οτι σε αντιθεση με τον Burnit τωρα θα εχω μια πορταρα να ριχνω μεσα κορμους ανετα!

Ο ιδιος επισης κατασκευαζει και καυστηρες πελλετ και ο λεβητας μου θα μπορει στο μελλον να καιει ταυτοχρονα και τα δυο καυσιμα.

Η επιλογη μου σε καμοια των περιπτωσεων δεν θελω να επηρρεασει τους υπολοιπους και γι αυτο θα βοηθησω το ιδιο για να προχωρησετε αν τελικα καταληγεται στους Burn it.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20082 από alexisv
Απαντήθηκε από alexisv στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT
Επειδή εγώ είμαι από αυτούς που δεν καίγομαι απαραίτητα για τον burnit, θα μ ενδιέφεραν περισσότερες πληροφορίες για τον ελληνικό λέβητα (τα χαρακτηριστικά, το κόστος κτλ).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20083 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: GROUP BUY για λέβητες BURNIT
θα σε παρω τηλεφωνο Αλεξη να σου πω αν ειναι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ