Οι προσφορές για την Ομαδική Αγορά Pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13443 από jnet

jnet έγραψε: Ενημερώνω ότι πήραμε τελικά τιμή για ALFAWOOD στα 255€ με το ΦΠΑ. Αναμείνατε να μπει και στην λίστα.


Η λίστα προσφερομένων προιόντων ενημερώθηκε και βρίσκεται στην αρχή του θέματος αυτού (1η Σελίδα επάνω)
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...7&id=13129&Itemid=53

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by jnet.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13453 από jnet

jnet έγραψε: Ενημερώνω ότι πήραμε τελικά τιμή για ALFAWOOD στα 255€ με το ΦΠΑ. Αναμείνατε να μπει και στην λίστα.

Προστέθηκε και αλλο ALFA Στα 250€

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13468 από maxsto
Μήπως δίπλα απο τις προσφορές , να μας πει και ο καθε προσφέρων , και το χρονικό οριο της προσφοράς , αν υπάρχει, ωστε να μπορουμε και εμείς να προγραματιστούμε?
Το λέω διότι σε πρόσφατη συνομιλία με έναν ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό έμπορο, που εχει δωσει προσφορά , μου ανέφερε οτι η παραγγελία πρέπει να δωθει μεχρι 30/4.


και κατι αλλο....
Πότε πιστευετε θα εχουμε νεα ,σχετικά με το δοκιμαζόμενο απο την Βουλγαρια?
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by maxsto.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13500 από jnet

maxsto έγραψε: Μήπως δίπλα απο τις προσφορές , να μας πει και ο καθε προσφέρων , και το χρονικό οριο της προσφοράς , αν υπάρχει, ωστε να μπορουμε και εμείς να προγραματιστούμε?
Το λέω διότι σε πρόσφατη συνομιλία με έναν ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό έμπορο, που εχει δωσει προσφορά , μου ανέφερε οτι η παραγγελία πρέπει να δωθει μεχρι 30/4.


και κατι αλλο....
Πότε πιστευετε θα εχουμε νεα ,σχετικά με το δοκιμαζόμενο απο την Βουλγαρια?


Μέχρι τώρα αυτό που έχω σαν ενδειξη είναι οτι ολα ισχύουν μέχρι τέλος Ιουνίου. Θα ήθελα να αναφέρεις ποιός είναι ο προμηθευτής που είπε για 30/4.

Το δοκιμαζόμενο Pellet είναι 8mm τελικά και θα δοκιμαστεί μεσα στην εβδομάδα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by jnet.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13509 από maxsto

jnet έγραψε:

maxsto έγραψε: Μήπως δίπλα απο τις προσφορές , να μας πει και ο καθε προσφέρων , και το χρονικό οριο της προσφοράς , αν υπάρχει, ωστε να μπορουμε και εμείς να προγραματιστούμε?
Το λέω διότι σε πρόσφατη συνομιλία με έναν ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό έμπορο, που εχει δωσει προσφορά , μου ανέφερε οτι η παραγγελία πρέπει να δωθει μεχρι 30/4.


και κατι αλλο....
Πότε πιστευετε θα εχουμε νεα ,σχετικά με το δοκιμαζόμενο απο την Βουλγαρια?


Μέχρι τώρα αυτό που έχω σαν ενδειξη είναι οτι ολα ισχύουν μέχρι τέλος Ιουνίου. Θα ήθελα να αναφέρεις ποιός είναι ο προμηθευτής που είπε για 30/4.

Το δοκιμαζόμενο Pellet είναι 8mm τελικά και θα δοκιμαστεί μεσα στην εβδομάδα.


Ο κ. Ζαχαρίας Φάκκας είναι ο έμπορος , που μου το ανέφερε.
Πάντως καλό θα ήταν να μπει και σε μια επιπλέον στήλη του πίνακα προσφορών το μέχρι ποτέ ισχύει η κάθε προσφορά , και για καλύτερο προγραμματισμό , αλλα και για να μην υπάρξουν παρανοήσεις και παρεξηγήσεις. Άποψη μου πάντα...,
Ευχαριστώ και για την ενημέρωση για το δοκιμαζόμενο pellet.
Συνεχιστε την πολύ ωραία δουλειά που έχετε κάνει και κάνετε εδω μέσα!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sugarboy
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13512 από sugarboy

jnet έγραψε:

maxsto έγραψε: Μήπως δίπλα απο τις προσφορές , να μας πει και ο καθε προσφέρων , και το χρονικό οριο της προσφοράς , αν υπάρχει, ωστε να μπορουμε και εμείς να προγραματιστούμε?
Το λέω διότι σε πρόσφατη συνομιλία με έναν ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό έμπορο, που εχει δωσει προσφορά , μου ανέφερε οτι η παραγγελία πρέπει να δωθει μεχρι 30/4.


και κατι αλλο....
Πότε πιστευετε θα εχουμε νεα ,σχετικά με το δοκιμαζόμενο απο την Βουλγαρια?


Μέχρι τώρα αυτό που έχω σαν ενδειξη είναι οτι ολα ισχύουν μέχρι τέλος Ιουνίου. Θα ήθελα να αναφέρεις ποιός είναι ο προμηθευτής που είπε για 30/4.


Εγώ είμαι και είναι για 30/5 ημέρα Τετάρτη.
Ο λόγος: Γιατί κάποια εργοστάσια θα αλλάξουν τιμή 31/5 (π.χ. Sava)

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ