Οι προσφορές για την Ομαδική Αγορά Pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21663 από ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

michalisgr έγραψε: και εγω αγορασα απο τον ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑ 1 τονο golden.. τα κουβαλησα μονος απο ν. Παντελεημων προς λεπτοκαρυα. 2 Δρομολογια.. Τα ανεβασα μονος στον 1ο οροφο.. Εκανα 3 Ωρες..!!!


3 ώρες για 1 τοννάκι Pellet? Δηλαδή αν είχε τους 8 τόνους που είχαμε εμείς πόσο θα έκανες? Δεν συμφέρεις για να σε πάρει κανείς για βοήθεια!!!

:) :P :silly:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21917 από georgebest
Giogud αν μπορείτε στείλτε μου μια τιμή για τα golden 3 τόννους. Είμαι από Σέρρες . Το email μου είναι: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Ευχαριστώ.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22123 από DimTsak
Καλημέρα σε όλους
Ολοκληρώθηκε η αγορά 5 παλετών Golden Nuggets.
Για Αλεξανδρούπολη στοίχισε συνολικά 1420 ευρώ.
Η μοναδική παραφωνία ο αντιπρόσωπος της μεταφορικής στην Αλεξανδρούπολη.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22223 από gatos20vt
Προχθές παρέλαβα 3 παλέτες golden Nuggets .. Ευχαριστώ τον κύριο Γκουντέλια για την άψογη συνεργασία!!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22226 από jnet
Αν κάποιος από τους προμηθευτές συνεχίζει να πουλάει στις τιμές του πίνακα της πρώτης σελίδας παρακαλώ πολύ να τα αναφέρει μια και η υποχρέωση ήταν το πολύ για μέχρι χτες στις τιμές που έβαλαν όλοι.
Όχι εάν ισχύουν νέες τιμές μόνο για τις παλιές τιμές
Επιπλέον θα αναφέρει μέχρι ποια ημερομηνία ισχύει η προσφορά.

Αλλιώς θεωρούμε ότι το Group buy Pellet έφτασε στο τέλος του.

Παρακαλώ τους προμηθευτές να στείλουν με email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. κατάσταση με τις ποσότητες πωλήσεων για την πληροφόρηση της ομάδας αξιολόγησης.
Σε περίπτωση που κάποιος δεν εχει πουλήσει πρεπει να στείλει και αυτός μύνημα οτι δεν πουλησε τίποτε.
Οποιος δεν απαντήσει δεν θα μπορέσει να λάβει μέρος στο επόμενο group buy Pellet.

Προσοχή: Δεν θα σταλεί ατομική πρόσκληση με email στον κάθε προμηθευτή.
Ευχαριστούμε για την συνεργασία.

Εκ της ομάδας αξιολόγησης

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by jnet.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22400 από jnet
Οι προσφορές του Pellet-Shop θα ισχύσουν και τον Σεπτέμβριο

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.101 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ