Οι προσφορές για την Ομαδική Αγορά Pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21487 από ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

jnet έγραψε:

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ έγραψε: Τώρα για το πότε θα στοιβαχθούν όλες στην αποθήκη, αυτό είναι ένα άλλοοοο μεγάλοοοο θέμα!!!! Σήμερα πάντως πονάει όλο μου το σώμα με τις 3 παλέτες που τακτοποιήσαμε -με αυτόν τον καύσωνα- στην αποθήκη.


Σημερα θα πάμε πρός δράστη(παραλία δίπλα στο Σιδάρι) να περάσουμε να βοηθήσουμε σε καμμια παλέτα :)


ΑΑΑΑ!!!! κάνουμε και χιουμοράκι????

Το Σάββατο το βράδυ είχαμε εκδήλωση στο χωριό μου. Η αλήθεια είναι πως σκέφτηκα να πω να μεταφέρει ο καθένας από 2-3 τσουβαλάκια (τι είναι 2-3 τσουβαλάκια για τον καθένα!!!) κι έτσι τώρα θα είχα γλυτώσει.

Έχουμε κλείσει για σήμερα & αύριο έναν αλλοδαπό (!) για να βοηθήσει και να τελειώσουμε. Γιατί την Τετάρτη φεύγω και φοβάμαι μην πιάσει καμία βροχή μέχρι να επιστρέψω την ερχόμενη εβδομάδα.

Πάντως, ευχαριστώ για την προθυμία για βοήθεια. Μπορείτε να κάνετε μια βουτιά και για μένα. Το ίδιο είναι!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21561 από χρηστος8

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ έγραψε:

jnet έγραψε: Τελικά με τα μεταφορικά πόσο βγήκε η τιμή στον τόνο?


Από 260,00eur που ήταν η τιμή του Golden Nuggets, μου βγαίνει 300,00eur τελική τιμή. Τι να κάνω όμως που πληρώνω θάλασσα?

Πάντως, από προηγούμενη εμπειρία μου και έρευνα αγοράς έχω διαπιστώσει πως με συμφέρει να φέρω μόνη μου φορτίο, αντί να αγοράσω από ντόπιους dealer. Μου στοιχίζει φθηνότερα. Απλώς πρέπει να φέρω μεγάλη ποσότητα.





Σπυριδουλα για να καταλαβεις ποσο καλη τιμη ειναι αυτη που αγορασες για Κερκυρα το συγκεκριμενο πελλετ ακου αυτο.

Πελατης μου που την παρασκευη του τοποθετησα λεβητα... στην Θεσσαλονικη αγορασε απο τοπικο εμπορο της Θεσσαλονικης το ιδιο πελλετ 280 ευρω με μεταφορικα μηδεν...πεντε χιλιομετρα η μεταφορα.

ΥΓ. Σε αυτο το σημειο θα ηθελα να πω οτι στην περιοχη Λητης υπαρχει εμπορος που πουλαει AMECO με 250 ευρω...

Μπραβο του.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21576 από giogud

χρηστος8 έγραψε:

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ έγραψε:

jnet έγραψε: Τελικά με τα μεταφορικά πόσο βγήκε η τιμή στον τόνο?


Από 260,00eur που ήταν η τιμή του Golden Nuggets, μου βγαίνει 300,00eur τελική τιμή. Τι να κάνω όμως που πληρώνω θάλασσα?

Πάντως, από προηγούμενη εμπειρία μου και έρευνα αγοράς έχω διαπιστώσει πως με συμφέρει να φέρω μόνη μου φορτίο, αντί να αγοράσω από ντόπιους dealer. Μου στοιχίζει φθηνότερα. Απλώς πρέπει να φέρω μεγάλη ποσότητα.





Σπυριδουλα για να καταλαβεις ποσο καλη τιμη ειναι αυτη που αγορασες για Κερκυρα το συγκεκριμενο πελλετ ακου αυτο.

Πελατης μου που την παρασκευη του τοποθετησα λεβητα... στην Θεσσαλονικη αγορασε απο τοπικο εμπορο της Θεσσαλονικης το ιδιο πελλετ 280 ευρω με μεταφορικα μηδεν...πεντε χιλιομετρα η μεταφορα.

ΥΓ. Σε αυτο το σημειο θα ηθελα να πω οτι στην περιοχη Λητης υπαρχει εμπορος που πουλαει AMECO με 250 ευρω...

Μπραβο του.


Ο συγκεκριμένος είναι απατεώνας. Το ΣΔΟΕ θα επιληφθεί του θέματος, ελπίζω σύντομα.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21580 από jnet

χρηστος8 έγραψε: Πελατης μου που την παρασκευη του τοποθετησα λεβητα... στην Θεσσαλονικη αγορασε απο τοπικο εμπορο της Θεσσαλονικης το ιδιο πελλετ 280 ευρω με μεταφορικα μηδεν...πεντε χιλιομετρα η μεταφορα.

Μπραβο του.


Και 307,5 το ιδιο σε αλλο σακουλάκι στην Θεσσαλονικη. Δεν ξερω αν το ανέβασαν κιόλας...

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21595 από ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
Καλημέρα σε όλους!

Η επιχείρηση κουβάλημα - στίβαγμα pellet ολοκληρώθηκε!

Τώρα ο μέρμυγκας περιμένει τον χειμώνα για να απολαύσει τις ζέστες του!

Καλή προμήθεια pellet σε όλους σας!

:cheer: :cheer: :cheer:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21658 από michalisgr
και εγω αγορασα απο τον ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑ 1 τονο golden.. τα κουβαλησα μονος απο ν. Παντελεημων προς λεπτοκαρυα. 2 Δρομολογια.. Τα ανεβασα μονος στον 1ο οροφο.. Εκανα 3 Ωρες..!!!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ