Οι προσφορές για την Ομαδική Αγορά Pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21419 από giogud
Τα πέλλετ φορτώθηκαν την Παρασκευή. Το μέλος "Σπυριδούλα" γνωρίζει πλέον για την τύχη τους.
Από εδώ
Συνημμένο αρχείο:


δεν γνωρίζω πότε ακριβώς κανονίστηκε η παράδοση.
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by jnet.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21435 από gatos20vt
Από βδομάδα αναμένω και εγώ τρεις παλέτες Golden Nuggets....
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21467 από ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

giogud έγραψε: Τα πέλλετ φορτώθηκαν την Παρασκευή. Το μέλος "Σπυριδούλα" γνωρίζει πλέον για την τύχη τους.
Από εδώ



δεν γνωρίζω πότε ακριβώς κανονίστηκε η παράδοση.



Καλημέρα σε όλους σας!

Όντως, την Παρασκευή φορτώθηκαν οι 8 παλέτες μου. Το Σάββατο νωρίς το μεσημεράκι τις είχα στην αυλή μου! Τώρα για το πότε θα στοιβαχθούν όλες στην αποθήκη, αυτό είναι ένα άλλοοοο μεγάλοοοο θέμα!!!! Σήμερα πάντως πονάει όλο μου το σώμα με τις 3 παλέτες που τακτοποιήσαμε -με αυτόν τον καύσωνα- στην αποθήκη.

Αυτό που θέλω να πω κι εγώ είναι ότι φαίνεται καθαρό σαν υλικό. Επίσης, πιο ανοιχτόχρωμο σε σχέση με της Bioenery Hellas που είχα έως πέρσι. Βέβαια, μια δοκιμή θα μας πείσει σε λίγους μήνες...

Τέλος, θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ τον κ. Γιώργο Γκουντέλια (Hellenic Eco Fuel για όσους δεν γνωρίζουν, για την πολύ καλή εξυπηρέτησή του και την υπομονή του στα άπειρα e-mail που του έστειλα μέχρι να παραγγείλω και κυρίως γιατί μου βρήκε μεταφορική φθηνότερη απ ότι είχα βρει εγώ ψάχνοντας στην Κέρκυρα.
Συνημμένα:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21474 από jnet
Τελικά με τα μεταφορικά πόσο βγήκε η τιμή στον τόνο?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21475 από ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

jnet έγραψε: Τελικά με τα μεταφορικά πόσο βγήκε η τιμή στον τόνο?


Από 260,00eur που ήταν η τιμή του Golden Nuggets, μου βγαίνει 300,00eur τελική τιμή. Τι να κάνω όμως που πληρώνω θάλασσα?

Πάντως, από προηγούμενη εμπειρία μου και έρευνα αγοράς έχω διαπιστώσει πως με συμφέρει να φέρω μόνη μου φορτίο, αντί να αγοράσω από ντόπιους dealer. Μου στοιχίζει φθηνότερα. Απλώς πρέπει να φέρω μεγάλη ποσότητα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21479 από jnet

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ έγραψε: Τώρα για το πότε θα στοιβαχθούν όλες στην αποθήκη, αυτό είναι ένα άλλοοοο μεγάλοοοο θέμα!!!! Σήμερα πάντως πονάει όλο μου το σώμα με τις 3 παλέτες που τακτοποιήσαμε -με αυτόν τον καύσωνα- στην αποθήκη.


Σημερα θα πάμε πρός δράστη(παραλία δίπλα στο Σιδάρι) να περάσουμε να βοηθήσουμε σε καμμια παλέτα :)

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ