Οι προσφορές για την Ομαδική Αγορά Pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17789 από KERBEROS
Έχω δύο επιλογές:
1) Να προαγοράσω πέλλετ, προκειμένου να ζεστάνω την οικογένειά μου το χειμώνα και να αδιαφορήσω για τα χαράτσια της εφορίας.
2) Να πληρώσω τα χαράτσια (ένα μέρος τους, γιατί δεν επαρκούν πάλι τα λεφτά) και να αφήσω την οικογένειά μου να ξεπαγιάσει το χειμώνα.

Νομίζω ότι η απάντηση είναι αυτονόητη. Τα λαμόγια θα πάρουν τα ....................

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17885 από michalisgr
Οσο για τη πιστοποιητικα ειναι παρα πολυ απλο να ενημερωθειτε αν ειναι καλπικα ειναι αυθεντικα... Με το που δημοσιευθουν τα πιστοποιητικα διαφορων πελλετ εδω στη σελιδα θα σας απαντησω μετα απο λιγες ωρες-μερες για το ποια ειναι καλπικα και οχι.. Αν και μπορειτε να το κανετε και μονοι σας. Απλα το στελνετε στην εκδοτρια εταιρεια TUV - DIN- ONORM με ενα ωραιο κειμενακι γραμμενο παντα στα Γερμανια ή Αγγλικα και θα δειτε οτι ΠΟΛΥ συντομα θα εχετε την απαντηση.

Σε περιπτωση που ειναι καλπικα οι ΕΚΔΟΤΕΣ του θα θερισουν συντομα τις συνεπειες.. :evil:

Διαβαστε και εδω λιγο...
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by michalisgr.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18277 από PELLETSOT

PELLETSOT έγραψε: Γεια σας παιδιά, παρήγγειλα 4 τόνους από το Golden Nuggets και το περιμένω μέσα στην εβδομάδα, είδομεν και ο θεός βοηθός. :)

Είχα κάποιο θεματάκι με την παράδοση αλλά ο εν λόγω προμηθευτής μου εξήγησε και όλα καλά.
Έτσι πιστεύω δεν χάνεις πελάτες, με εξήγηση, ιδίως τώρα τους χαλεπούς καιρούς.
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by PELLETSOT.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18283 από mourgos
Ρε παιδιά βοηθήσετε λίγο με τις ποιότητες. Τι μάρκα να διαλέξω. Πρώτη χρόνια θα κάτω φέτος πελλετ και δεν ξέρω τι να αγοράσω. Υπάρχει φτηνό και καλο? και ποια ειναι τα όρια του φτηνού? μέχρι 240 ευρω ο τόννοος πχ?
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18288 από sugarboy

PELLETSOT έγραψε:

PELLETSOT έγραψε: Γεια σας παιδιά, παρήγγειλα 4 τόνους από το Golden Nuggets και το περιμένω μέσα στην εβδομάδα, είδομεν και ο θεός βοηθός. :)

Είχα κάποιο θεματάκι με την παράδοση αλλά ο εν λόγω προμηθευτής μου εξήγησε και όλα καλά.
Έτσι πιστεύω δεν χάνεις πελάτες, με εξήγηση, ιδίως τώρα τους χαλεπούς καιρούς.



Έτσι μπράβο! ..... Άντε, και μας ανησύχησες!!!!! :lol: :lol: :silly: :silly: :lol: :lol:

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18504 από giogud
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by giogud.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ