Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58309 από stefgoon
Απαντήθηκε από stefgoon στο θέμα Primus 45
Ρε παιδια μιας και το αναφερετε. Οταν λετε πυρηνοξυλο εννοειτε καθαρο κουκουτσι η γενικα τα παντα μεσα? Μου κανει εντυπωση οταν το τιγκαρω και τραβαει στο κεντρο δημιουργει ...κρατηρα και γυρω γυρω το υλικο. Ειναι φυσιολογικο αυτο ή φταει το υλικο μου?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58320 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45
ΤΟ πυρηνοξυλο εχει οτι εχει μεινει απο την παραγωγη του πυρηνολαδου.

Ειναι φυσιολογικο αυτο να σου τραβαει απο το κεντρο.
Βαλε δυο διαφορετικα χρωματος υλικα και να δεις πως τα παιρνει!!!!
Ανακατα


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58329 από stefgoon
Απαντήθηκε από stefgoon στο θέμα Primus 45
Η αληθεια ειναι οτι τις τελευταιες μερες του κανω και αναμιξη με λιγο πελλετ, δηλαδη στα 90 κιλα του σιλο τα 75 πυρηνοξυλο και τα 15 πελλετ και καπως καλυτερα τραβαει και απο τα πλαινα το φαγητο. Επιπλεον δειχνει να εχει και κλυτερη καυση. Και κατι ακομα να ρωτησω, για 220τ.μ. σπιτι με θερμοκρασιες νυχτας 2 εως 0 ειναι φυσιολογικο να καει περιπου 80 κιλα τη μερα? Θερμοστατες μονιμα ανοιχτοι με θερμοκρασιες χωρου 22 βαθμους και ρυθμισεις 3'' , 50'' , 45 αερα, καυσαερια 130-150.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58389 από giorgos m 35
Απαντήθηκε από giorgos m 35 στο θέμα Primus 45
Γεια σας φίλοι και απο εμένα και πρώτα απο όλα να σας ευχαριστήσω για της χρήσιμες πληροφορίες που μου δώσατε όταν σας τις ζήτησα. Λοιπών σχετικά με αυτό μιλώντας στο τηλ με τον αντιπρόσωπο τις MAVIL και με τον πωλητή τις δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη και κατάλαβα ότι κάτι παίζετε εδώ . Έτσι πήρα τηλ στην MAVIL και αφού του εξήγησα τα χαρακτηριστικά του λέβητα και τις διαφορές του η απορία μου λύθηκε αμέσως.Ο ευγενικός και εξυπηρετικός κύριος που μίλησα μου εξήγησε ότι λόγω τις μεγάλης ζήτησης που έχει το τελευταίο διάστημα ο PRIMUS δεν προλαβαίνουν την παραγωγή και έχουν βάλει σε παραγωγή και 2η γραμμή που είναι το προηγούμενο μοντέλο.Μου είπε ότι ο λέβητας είναι εξίσου καλώς και πέρα από τις διαφορές που σας ανάφερα στην απόδοση είναι σχεδόν το ίδιο. βέβαια μου είπε ότι θα έπρεπε να με είχαν ενημερώσει για την αλλαγή αυτή και φυσικά αν θέλω μπορώ να τον αλλάξω .όπως και έγινε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58403 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Primus 45

giorgos m 35 έγραψε: λόγω τις μεγάλης ζήτησης που έχει το τελευταίο διάστημα ο PRIMUS δεν προλαβαίνουν την παραγωγή και έχουν βάλει σε παραγωγή και 2η γραμμή που είναι το προηγούμενο μοντέλο.........ότι θα έπρεπε να με είχαν ενημερώσει για την αλλαγή αυτή και φυσικά αν θέλω μπορώ να τον αλλάξω .όπως και έγινε...


Καλό είναι που έχει δουλεία μην ξεχνάμε είναι Ελληνική εταιρία και στους δύσκολους καιρούς δίνει μισθό στα άτομα που εργάζονται εκεί, εύχομαι να κάνουν και εξαγωγές!. ;)

Εύχομαι βέβαια η "ποιότητα κατασκευής" να μην θυσιαστεί στον βωμό της "αυξημένης ζήτησης" :oops:

Τώρα για το θέμα της αναμονής είναι πρόβλημα γιατί έχουν πιάσει τα κρύα, εγώ τον περιμένω εδώ και 40~45 μέρες και εντάξει εγώ βάζω και ένα ρούχο παραπάνω μέσα στο σπίτι το θέμα είναι ότι έχω και μωρό παιδί. :unsure:

Τελικά στον αλλάξανε με άλλο μοντέλο?, τον είχες παραλάβει δηλαδή και τον γύρισες πίσω ?, για πες μας τι ακριβώς έγινε αν θες


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58570 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45
erimitis
Περιμενω τηλ.!!!!!!!!


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.236 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ