Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #52630 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Απ: Primus 45

giorgos m 35 έγραψε: [attachment:1]598541_560646910617495_1312798963_n.jpg[/attachment]

giorgos m 35 έγραψε: τον πήρα 2800 η ταμπελίτσα γράφει 40 κw 34.000 θερμίδες . έχουμε κάποιο τηλ επικοινωνίας? εγώ νομίζω οτι μετέτρεψαν ξυλολεβητα και τον βγάλαν στην αγορά..


Φιλε Γιωργο δεν φαινετε η φωτογραφια που εχεις ανεβασει. Παντως ειναι πολυ σοβαρο θεμα αυτο που λες


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53055 από hellas10
Απαντήθηκε από hellas10 στο θέμα Απ: Primus 45

giorgos m 35 έγραψε: Μήπως έχει προσέξει και κανένας άλλος φίλος το δικό του λέβητα 34 να με βοηθήσει , η απάντηση του πωλητή είναι ότι έτσι τον βγάζει τον 34 και ο αριθμός τον σειρών δεν έχει σχέση με τον αριθμό τον διαδρομών καυσαερίων..

εχω τον 34000 και εχει 3 σειρες απο 5 τουμποσωληνες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53076 από dimosmav
Απαντήθηκε από dimosmav στο θέμα Απ: Primus 45
Το ίδιο και εγώ, αγορά Σεπτεμβρίου με σχάρα και διακόπτη στο σιλό
34άρης και εχει 3 σειρες απο 5 τουμποσωληνες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53424 από John2008
Απαντήθηκε από John2008 στο θέμα Απ: Primus 34
Καλησπέρα , πρίν 15 ημέρες εγκατέστεισα τον primus 34 . Καίω κουκούτσι ελιάς και έχω πολύ άσπρο καπνό, το ιδιο πρ´οβλημα εχω και με το πυρηνοξυλο . Οι ρυθμίσεις είναι 2" 37 αναμονή και 55% . Γνωρίζει κάποιος κάτι;;;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53612 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Απ: Primus 45
όταν έχουμε υψηλές θερμοκρασίες καυσαερίων(πάνω απο 215) τι αλλάζουμε στις ρυθμίσεις???αλλάζουμε τον χρόνο του ανεμιστήρα???υπόψιν οτι σε 2 λέβητες μαβιλ 34 με τις ίδιες ρυθμίσεις αυτός που έχει μονομένη καμινάδαπαρουσιάζει υψηλές θερμοκρασίες...ο άλλος λέβητας που έχει απλή καμινάδα έχει 180 βαθμούς καυσαερίων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53630 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Απ: Primus 45
Mπορεις να γραψεις τι καις και τις ρυθμισεις


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.203 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ