Επιλογή λέβητα πέλλετ

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #133690 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ

electron έγραψε: Καλορίζικος Γιάννη και ευχομαι καλές καύσεις! ;)

Να είσαι καλά Πέτρο σε ευχαριστώ πολλή...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #133693 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ
Καλοριζικος καλές και απροβλημάτιστες καύσεις!!!!
Νομίζω οτι έκανες πολύ καλή επιλογή και είμαι σίγουρος οτι αν χρειαστείς βοήθεια θα την έχεις απο ειδικούς.
Η σωστή υποστήριξη τελικά ειναι ίσως πιο σημαντική και απο την επιλογή λεβητα.

Το μόνο κακό ειναι οτι τώρα πρέπει να περιμένεις αρκετούς μήνες για να μπορέσεις να δουλέψεις το λεβητα και να χαρείς την αγορά σου !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #133694 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Re:Επιλογή λέβητα πέλλετ
Καλες καυσεις!!!! Το πελλετ που πηρες ειναι παραγωγης alfawood

Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν - 10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #133695 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ

fritakos έγραψε: Καλοριζικος καλές και απροβλημάτιστες καύσεις!!!!Ευχαριστώ να είσαι καλά!!!
Νομίζω οτι έκανες πολύ καλή επιλογή και είμαι σίγουρος οτι αν χρειαστείς βοήθεια θα την έχεις απο ειδικούς.
Η σωστή υποστήριξη τελικά ειναι ίσως πιο σημαντική και απο την επιλογή λεβητα. Αυτός ήταν ο λόγος που με έκανε να καταλήξω σε αυτόν τον λεβητα .

Το μόνο κακό ειναι οτι τώρα πρέπει να περιμένεις αρκετούς μήνες για να μπορέσεις να δουλέψεις το λεβητα και να χαρείς την αγορά σου !!!

Ναι όντως αυτο είναι ενα θέμα :cheer: [/quote]

kosmidis80 έγραψε: Καλες καυσεις!!!! Το πελλετ που πηρες ειναι παραγωγης alfawood

Ευχαριστώ Θοδωρή....Παραγωγής alfawood :woohoo: εχω πολλά να μάθω ακόμα :whistle: αν ισχυει η τιμή που μου ειπε πάντως για Μάιο με βάσει αυτα που εχω διαβάσει για Αθήνα θα ειναι σούπερ...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν by VOSDOGIAN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν - 10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #133696 από kkavalas
Απαντήθηκε από kkavalas στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ
Γεια σας. Τέλος και η φετινή σεζόν.Συμφωνώ με κάποιους στο ότι η επιλογή λέβητα θα πρέπει να περιλαμβάνει κάποια κριτήρια ένα απ αυτά η τεχνική υποστήριξη servise και το ποιο σοβαρό για μένα γιατί υπάρχουν αρκετοί που μέσα στη σεζόν τρώνε κρύο περιμένοντας να λυθεί το πρόβλημα τους. Παρόλο που από πέρυσι υπάρχουν παράπονα κάποιοι Ελληνες κατασκευαστες δεν λένε ν αλλάξουν μυαλό.(Νίκο δεν αφορά εσένα).Για να δούμε τώρα που τελείωσε η σεζόν και δεν έχουν πίεση θα λύσουν τα προβλήματα που υπάρχουν?Γιατί καλή η διαφήμιση και το design αλλά το αποτέλεσμα μετρά.Ξέρω ότι διαβάζουν το froum και ο νοών νοείτω.
Last edit: 10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #133700 από kyriazisg
Απαντήθηκε από kyriazisg στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ
Γιάννη χαίρομαι που βρήκες μηχάνημα στο budget που διέθετες και μάλιστα του κου Σαμαρά .
Σου εύχομαι καλές και απροβλημάτιστες ζέστες !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ