Επιλογή λέβητα πέλλετ

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132935 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ
spyroskosmas και anisos Θα σας παρακαλεσω να σταματήσει εδώ,εγώ άνοιξα το θέμα για να ακούσω γνώμες ανθρώπων που έχουν ένα μηχάνημα και να μου πουν τα θετικά και τα αρνητικά του και να είναι καλά όλα τα παιδιά τα ευχαριστώ για άλλη μια φορά που μοιράζονται της εμπειρίες τους μαζί μου.....Αν ήθελα να ακούσω για το σούπερ ουαου μηχάνημα που ζεσταίνει χωρίς να ανάψει δόξα το θεό υπάρχουν τόσα μαγαζιά που όλα έχουν να πουλήσουν το καλύτερο μηχάνημα του κόσμου!!!!!!!!!!!! :evil:
Γεράσιμε αυτά ολα σκέφτομαι τα αρνητικά και τα θετικά εχω ρίξει τέτοιο διάβασμα έτοιμος για πανελληνιες :P αυτο που εχω καταλάβει μέχρι τώρα είναι ότι αν δεν έχεις το χρήμα να πας σε ενα πολύ καλό μηχάνημα πρέπει να αρχίσεις της υποχωρήσεις ή θα πληρώνεις πιο ακριβά το καύσιμο :unsure: ή θα κάνεις πιο πολλή τον μαύρο θερμανστη :dry: αυτά σκέφτομαι και προσπαθώ να πάρω μια απόφαση

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132938 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ

VOSDOGIAN έγραψε: spyroskosmas και anisos Θα σας παρακαλεσω να σταματήσει εδώ,εγώ άνοιξα το θέμα για να ακούσω γνώμες ανθρώπων που έχουν ένα μηχάνημα και να μου πουν τα θετικά και τα αρνητικά του και να είναι καλά όλα τα παιδιά τα ευχαριστώ για άλλη μια φορά που μοιράζονται της εμπειρίες τους μαζί μου.....Αν ήθελα να ακούσω για το σούπερ ουαου μηχάνημα που ζεσταίνει χωρίς να ανάψει δόξα το θεό υπάρχουν τόσα μαγαζιά που όλα έχουν να πουλήσουν το καλύτερο μηχάνημα του κόσμου!!!!!!!!!!!! :evil:
Γεράσιμε αυτά ολα σκέφτομαι τα αρνητικά και τα θετικά εχω ρίξει τέτοιο διάβασμα έτοιμος για πανελληνιες :P αυτο που εχω καταλάβει μέχρι τώρα είναι ότι αν δεν έχεις το χρήμα να πας σε ενα πολύ καλό μηχάνημα πρέπει να αρχίσεις της υποχωρήσεις ή θα πληρώνεις πιο ακριβά το καύσιμο :unsure: ή θα κάνεις πιο πολλή τον μαύρο θερμανστη :dry: αυτά σκέφτομαι και προσπαθώ να πάρω μια απόφαση


Τον θερμαστη και τον αχθοφορο θα το κανεις ετσι αλλιως με την βιομαζα.
Τουλαχιστον να γλυτωσεις τα χρηματα σου.
Γιατι αυτος ειναι ο λογος που αποφασισες να παρεις λεβητα βιομαζας.
Τον λεβητα θα το πληρωσεις 1 φορα.
Το καυσιμο καθε χρονο.
Μην την πατησεις οπως αυτοι που πηραν λεβητα για Α1 πελλετ και τωρα προσπαθουν να καψουν οτι βρουν φθηνότερο και τους φταινε τα σκοτεινόχρωμα πελλετ και οχι η αρχικη λανθασμενη αποφαση τους!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132940 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ

stratis 1 έγραψε:
Τον θερμαστη και τον αχθοφορο θα το κανεις ετσι αλλιως με την βιομαζα.
Τουλαχιστον να γλυτωσεις τα χρηματα σου.
Γιατι αυτος ειναι ο λογος που αποφασισες να παρεις λεβητα βιομαζας.
Τον λεβητα θα το πληρωσεις 1 φορα.
Το καυσιμο καθε χρονο.
Μην την πατησεις οπως αυτοι που πηραν λεβητα για Α1 πελλετ και τωρα προσπαθουν να καψουν οτι βρουν φθηνότερο και τους φταινε τα σκοτεινόχρωμα πελλετ και οχι η αρχικη λανθασμενη αποφαση τους!!!

Το κουβάλημα και την μαυρίλα την εχω πάρει απόφαση ούτως η άλλως τα τελευταία 2 χρόνια το έκανα με το τζάκι αυτο που προσπαθώ να αποφύγω ειναι να μπλεξω με ενα μηχάνημα που θα πρέπει να το πασπατεύω όλη την ώρα ή να μπλέξω με μια εταιρεια που αφού το πουλήσει δεν θα με γνωριζει :sick:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132944 από TSIGIS
Απαντήθηκε από TSIGIS στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ
φιλε μου σου ειχα πει για σομπα λογο των χρηματων που εχεις.αν βαλεις κατι παραπανω σιγουρα περνεις ενα καλο λεβητα πελλετ. εσυ ξερεις την τσεπη σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132949 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ
ρε παιδια εγω δεν εκρινα κανενα μηχανημα εγω την είπα τη γνώμη μου για τον λεβητα που προωθω από εκεί και πέρα γιατί ζορίζεται o εν λογω κυριος δεν μπορω να καταλαβω λες και του πάτησα τον κάλο..δεν εχω σκοπο να τσακώνομαι με κανεναν εδω μεσα :) απλα χαλαρωσε λιγο ρε φιλε και μην κρινεις αν δεν ξερεις..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132950 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ

VOSDOGIAN έγραψε: Το κουβάλημα και την μαυρίλα την εχω πάρει απόφαση ούτως η άλλως τα τελευταία 2 χρόνια το έκανα με το τζάκι αυτο που προσπαθώ να αποφύγω ειναι να μπλεξω με ενα μηχάνημα που θα πρέπει να το πασπατεύω όλη την ώρα ή να μπλέξω με μια εταιρεια που αφού το πουλήσει δεν θα με γνωριζει :sick:


Θα βρεις εναν λεβητα που τα ανταλλακτικα του να μπορεις να τα βρεις ευκολα στα μαγαζια της πολης σου.
Αυτα που μπορει να σου χαλασουν ειναι το μοτερ, το φυσιτιρι,το κοντολ η αυτοματη εναυση και ο κοχλιας.
Φροντισε να ειναι κοινα αυτα τα ανταλακτικα ωστε να μην εχεις ανάγκη καμμια εταιρία.
Σε αυτα τα μηχανηματα ο συντηρητης πρεπει να εισαι εσυ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ