3η Συνάντηση μελών του energ.gr (1η Πανελλήνια)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41403 από erimitis
Πλέον αν δεν το έχετε καταλάβει είμαστε energoxtipimenoi-kolimenoi-trelamenoi
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41451 από Sakiss
Σας ευχαριστω παιδια ολους για τα καλα σας λογια !!
Και για να διαπιστωσετε ποσο "μακρινη" ειναι η Αλεξ/πολη σας προσκαλω και "προκαλω" να την ερθετε να την δειτε απο κοντα!!!
οσο για την συναντηση μας, εχω και εγω να προσθεσω, πως για αλλη μια φορα περασαμε και ομορφα και ταυτοχρονα συλλεξαμε και πολυτιμες πληροφοριες στο εργοστασιο που ξεναγηθηκαμε. Ισως θα επρεπε να το καθιερωσουμε αυτο. Δηλαδη να συνδυαζουμε διασκεδαση (καλο φαγητο!) και επισκεψεις σε χωρους που μας αφορουν.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41464 από kosmidis80

erimitis έγραψε: Teo τελικα δεν αντεξες κατεβηκες φιλε?



Ναι κατεβηκα με τον Sakiss με το ΚΤΕΛ και βρεθηκαμε απευθειας στο εργοστασιο του Γιάννη!

Αν και με βαρεσε ενα ματιαγμα απο το πρωι (συνηρθα μετα απο ξεματιασματα, 3-4 ποτηρια τσιπουρο και 2 παναντολ εξτρα - μην βαρατε αλλα αντεχω αλκοολ με χαπια - ειμαι κομαντο... :lol: ), περασα καταπληκτικα!!! Καναμε πολυ καλη παρεα και χαβαλε. Στον γυρισμο με εφερε πισω ο Γιαννης-Δραμα.

Σημερα με τα χιλια ζορια στην δουλεια και με το μυαλο στον Βολο!!!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41501 από stoikon
Χάρηκα που σας γνώρισα από κοντά παιδιά. Περάσαμε πολύ ωραία με χιούμορ και χαβαλέ. Όσοι δεν ήρθαν έχασαν. Εις το επανιδείν. Sakiss πολύ ωραία η Αλεξ/πολη,έχω έρθει πολλές και έχω τις καλύτερες αναμνήσεις.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sakiss
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41560 από Sakiss

stoikon έγραψε: Χάρηκα που σας γνώρισα από κοντά παιδιά. Περάσαμε πολύ ωραία με χιούμορ και χαβαλέ. Όσοι δεν ήρθαν έχασαν. Εις το επανιδείν. Sakiss πολύ ωραία η Αλεξ/πολη,έχω έρθει πολλές και έχω τις καλύτερες αναμνήσεις.


Ευκαιρια λοιπον να ξαναρθεις! Τωρα που γνωριστηκαμε.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41570 από stoikon

Sakiss έγραψε:

stoikon έγραψε: Χάρηκα που σας γνώρισα από κοντά παιδιά. Περάσαμε πολύ ωραία με χιούμορ και χαβαλέ. Όσοι δεν ήρθαν έχασαν. Εις το επανιδείν. Sakiss πολύ ωραία η Αλεξ/πολη,έχω έρθει πολλές και έχω τις καλύτερες αναμνήσεις.


Ευκαιρια λοιπον να ξαναρθεις! Τωρα που γνωριστηκαμε.


Θα το βάλω στο πρόγραμμα.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ