Συμβουλές για σόμπες Ravelli

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167995 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Συμβουλές για σόμπες Ravelli
ΔΕΣ ΕΔΩ www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=60576&Itemid=384 αν χρειαστεις μοτερ (που δεν πιστευω !!!!!!!)πες μου να σου πω υπαρχουν αρκετοι που πουλανε.270Ε τουρμπινα αεροπλανου θα σου δωσει!!!!!!!!!!!!!και τι να ρυθμισει το μοτερ στον υπολογιστη αν γυρναει η φτερωτη !!!!!!!ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΔΩ www.makrismotors.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%C...1%CF%84%CE%B1-pellet ΚΑΝΕ αυτα φαε το αρνι το πασχα και τα λεμε!!!!!!
Last edit: 4 Χρόνια 11 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167997 από kitestavros
Απαντήθηκε από kitestavros στο θέμα Συμβουλές για σόμπες Ravelli
Ευχαριστώ πολύ Κώστα καλό Πάσχα σε όλους και όταν επιστρέψω θα ξεκινήσω καθαρισμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168651 από kitestavros
Απαντήθηκε από kitestavros στο θέμα Συμβουλές για σόμπες Ravelli
Καλησπέρα, έκανα όπως μου είπες καλό καθαρισμα στην σομπα έλυσα τα πάντα και χθες έκανα δοκιμή, άναψε και χτύπησε αλαρμ 'defect flow' μπαινω στο μενού το απενεργοποιώ και δουλευει κανονικά
Άλλο θέμα τώρα, το μπουρί της σομπας δεν το είχα μέχρι την ταράτσα όπως έπρεπε ήταν κοντό, τώρα το έβαλα σωστά αλλά μυρίζει άσχημα το σπίτι όταν είναι σβηστή το αντιανεμικο καπελο που έχω ίσως δεν είναι καλό? Ανεβάζω μια φώτο από αυτό, αν έχετε καποιο άλλο να προτείνετε ευχαρίστως
Συνημμένα:
Last edit: 4 Χρόνια 5 Μήνες πριν by kitestavros.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168653 από dimitris11
Απαντήθηκε από dimitris11 στο θέμα Συμβουλές για σόμπες Ravelli
Λειτουργεί απορροφητήρας στο σπίτι ή κάποιο άλλο εξαεριστικο ;
Εγώ για το διάστημα που είναι κλειστεί η σόμπα φρασω τα μπουριά με σακούλα.
Last edit: 4 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dimitris11.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168656 από kitestavros
Απαντήθηκε από kitestavros στο θέμα Συμβουλές για σόμπες Ravelli
Όχι τα πάντα κλειστά και μπαίνει αέρας από το μπουρί και μυρίζει, δεν γίνετε τον χειμώνα όμως κάθε φορά που θα σβήνω την σομπα να ανεβαίνω ταράτσα να κλείνω την τρύπα και όταν θέλω να την ανάψω να το ξανακάνω αυτο κάθε μέρα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168657 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Συμβουλές για σόμπες Ravelli
Γεια σου φιλε και ευτυχως που με ακουσες πριν 5-6 μηνες και δεν πηρες μοτερ 270 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: αν εχεις ταφ μετα την εξοδο απο το μοτερ καυσαεριων οταν τελειωνεις σεζον λυσε το ταφ προς τη σομπα και ταπωσε ΠΡΟΣ ΤΗ ΣΟΜΠΑ με καποιο τροπο (σακκουλα πλαστικη ταπα στην ιδια διαμετρο ενα χαρτονι με χαρτοταινια να το κραταει κατι θα βρεις).ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΕΡΙΔΕΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΦΟΡΑ Ο ΑΕΡΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΤΙΣ ΣΩΛΗΝΑΣ ΚΑΜΙΝΑΔΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΩΛΗΝΑ ΑΕΡΑ ΟΞΥΓΟΝΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΥΡΩΔΙΑ
Last edit: 4 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.108 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ