Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20157 από love.bacardi
ωραιος καλα εκανες .. σε τι σομπα το δοκιμασες? εγω εχω την 12αρα και περιμεω και εγω το φιλτρο να το δοκιμασω. με παροχη νερου. επειδη ειναι σε μια μερια του μπαλκονιου κοντα με τη εξωτερικη μοναδα του κλιματιστικου σκεφτοαι να κανω μια κατασκευη σαν μικρο αποθηκακι οσο το υψος του φιλτρου και τα βαλω μεσα και τα δυο για να μην εχω κανενα προβλημα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20160 από michalisgr
αυτη ειναι η σομπα μπυ τωρα βασικα θελω να τεσταρω το φιλτρο με το μαπα πελλετ που μου ειχε μαυρισει ολο το μπαλκονι... να δουμε τι θα κανει το φιλτρακι μας εκει.. Φιλε μου με αυτο το φιλτρο πιστευω πως θα σωθει αρκετος κοσμος.
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20193 από Moschalis

γιαννης-δραμα έγραψε:

Moschalis έγραψε: Περιμένω εντυπώσεις, αν και σήμερα είναι τελευταία ημέρα, αλλά με το κινητό πιστεύω να μπώ να δώ τα σχόλιά σου.

Για τα υπόλοιπα φίλτρα, το ένα είναι κανονισμένο να φύγει 20 Αυγούστου μόλις επιστρέψουμε και ο τελευταίος tester, θα κληρωθεί μετά τις 20 :) .

Απο οτι καταλαβαινω μαλλον εμενα με συνδεσατε!Δεν πειραζει καλη καρδια.Αν εχει καλη τιμη παντως θα χρειαστω 2 φιλτρα σιγουρα.Μιχαλη να βλεπεις και τις στρ/λεπτο του βεντιλατερ καυσαεριων(αν εχει τετοια ενδειξη η σομπα)για να δουμε ποσο το ζοριζει.


Γεια σας,
Γιάννης-δράμα, φίλε μου δεν είναι τόσο απλό , δε σε συνδέσαμε σε καμμία περίπτωση, καταλαβαίνεις όμως το πλήθος των τηλεφωνημάτων για τα τέστ των φίλτρων.
Επειδή ακόμα είμαστε κλειστά θα συννενοηθώ με τον κ. Μοσχάλη και θα ενημερώσουμε για τον τελευταιο τυχερό μετά τις 20 που ανοίγουμε. ( Εκτός και αν έχει κανονίσει κάτι ο Γιάννης που δεν γνωρίζω)

@michalisgr, χαίρομαι που πάει καλά , πιστεύω να βοηθήσει πολύ κόσμο , περιμένω εντυπώσεις και απο τα άλλα τεστ σου. Το θέμα της θερμοκρασίας μην σε απασχολεί , είδες ότι το φίλτρο είναι ανοιχτό απο το πάνω μέρος , δεν πρόκειται να παθει κάτι ακόμα και σε περίπτωση μεγάλης θερμοκρασίας.Επίσης μην ξεχνάς ότι το δοκιμάζεις κατακαλόκαιρο με αρκετά μεγάλες εξωτερικές θερμοκρασίες. Οντως το πιο σημαντικό κομμάτι είναι να είναι ΠΑΝΤΑ γεμάτο με νερό για να μην παραδώσει πνεύμα η αντλία.


Υ.Γ.
Παίρνω την πρωτοβουλία και απαντάω μεμονωμένα επειδή ο κ. Μοσχαλής απουσιάζει.
Σταύρος για την εταιρεία ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20194 από γιαννης-δραμα
Δεν υπαρχει προβλημα απλα επειδη ειχε γραψει ο κ.Μοσχαλης αυτο΄
@michalisgr, : Θα τα πούμε απο Δευτέρα τηλεφωνικά για τις λεπτομέρειες.
@γιαννης-δραμα : Επίσης απο Δευτέρα θα ττηλεφωνηθούμε. Στείλτε όμως αποστάσεις για να έχουμε έτοιμους τυχόν αντάπτορες , γωνίες κτλ. να μην παιδεύεστε καθόλου.

Υ.Γ. Τα βιντεάκια τραβήχτηκαν βιαστικά για να προλάβουμε να τα ανεβάσουμε σήμερα Παρασκευή. Συγωρέστε την ερασιτεχνική ληψη, απο κινητό είναι.

Περιμένω σχόλια ......

ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ'

Ευθυνομαι βεβαια κι εγω που δεν μπορεσα να παρω τηλ λογω διακοπων αλλα πιστευα οτι θα συνενοηθουμε απο τις 20 και μετα που ανοιγατε κι εσεις!Δεν πειραζει ειμαστε οκ αλλα θα ηθελα να μαθω την τιμη του φιλτρου οταν θα εισαστε ετοιμοι.Και μια παρατηρηση αν μου επιτρεπετε δεν θα ηταν καλυτερα αν το φιλτρο ειχε 2 δεξαμενες μια για το καθαρο νερο και μια για το βρωμικο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20265 από michalisgr
Μην αγχωνεσαι...Ολα θα γινουν στην ωρα τους.. θα το δοκιμασει το φιλτρακι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20427 από michalisgr
γεια χαρα...σημερα εκανα μια μικρη δοκιμη με τα πελλετ της πλακας απο βουλγαρια..αυτα που μου μαυρισαν το μπαλκονι...Το φιλτρο τα ξεσκισε..δεν εβγαλε ουτε καπνα ουτε μαυριλα..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ