Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19751 από Moschalis
Περιμένω εντυπώσεις...

ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19756 από michalisgr
Μολις εγινε η παραλαβη του Φιλτρου..Εννοειται πως το ανοιξα για να το δω.. Εννοειται πως εκεινη τη στιγμη ειχα και κοσμο στο καταστημα μας.. Εννοειται πως ολοι ρωτησαν τι ειναι..και εννοειται πως θα ερθουν σημερα στο σπιτι μου να δουμε το ΠΩΣ δουλευει... Γιαννη;;; Φοβερο φαινεται και απο κοντα και πολυ καλο πακεταρισμα κανατε.. Μενει να δουμε τι δουλεια κανει...
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19815 από Moschalis
Περιμένω εντυπώσεις, αν και σήμερα είναι τελευταία ημέρα, αλλά με το κινητό πιστεύω να μπώ να δώ τα σχόλιά σου.

Για τα υπόλοιπα φίλτρα, το ένα είναι κανονισμένο να φύγει 20 Αυγούστου μόλις επιστρέψουμε και ο τελευταίος tester, θα κληρωθεί μετά τις 20 :) .
Σε οσους δεν πηγαν και οσους δεν πανε διακοπές έυχομαι τουλάχιστον να συνεχίσουν το χειμώνα να ζεσταίνονται όπως και τώρα.

Καλό Καλοκαίρι!

Γιάννης, Σπύρος, Σταύρος - Τεχνικοί ειδών θέρμανσης της εταιρείας ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19816 από michalisgr
παραλαβη φιλτρου!


Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19882 από γιαννης-δραμα

Moschalis έγραψε: Περιμένω εντυπώσεις, αν και σήμερα είναι τελευταία ημέρα, αλλά με το κινητό πιστεύω να μπώ να δώ τα σχόλιά σου.

Για τα υπόλοιπα φίλτρα, το ένα είναι κανονισμένο να φύγει 20 Αυγούστου μόλις επιστρέψουμε και ο τελευταίος tester, θα κληρωθεί μετά τις 20 :) .

Απο οτι καταλαβαινω μαλλον εμενα με συνδεσατε!Δεν πειραζει καλη καρδια.Αν εχει καλη τιμη παντως θα χρειαστω 2 φιλτρα σιγουρα.Μιχαλη να βλεπεις και τις στρ/λεπτο του βεντιλατερ καυσαεριων(αν εχει τετοια ενδειξη η σομπα)για να δουμε ποσο το ζοριζει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19894 από michalisgr
καλημερα σε ολους...

Χθες εκανα την παραλαβη και σας ειχα υποσχεθει οτι θα ανεβασω Βιντεακι.... Φιλτρο 1ο ΤΕΣΤ!!!


Πρεπει να πω οτι ενθουσιαστηκα πολυ.. Στο αναμα και στο σβησιμο της σομπας ΔΕΝ εβγαλε καθολου καπνο. Κατι που μου αρεσε πολυ.Ισως παιζει και ρολο το οτι εκαψα GOLDEN NUGGETS. (Το οποιο βγαζει και τρελλλη ζεστη) (Ευχαριστω ξανα πολυ τον Φιλο Γ. Γκουντελια

Οσο για το Φιλτρο του φιλου μου του Γιαννη Μ. πιστευω οτι θα λυσει τα προβληματα ολων μας.. Βεβαια η διαρκεια της δοκιμης ειναι ελαχιστη για να κρινω απο τωρα το φιλτρο..Εντυπωσεις: ΦΟΒΕΡΟ!!!

Δειτε το και μονοι σας..




ΥΓ. Οσο για το αν ζοριζει το μοτερ δυστυχως δεν εχω τη δυνατοτητα να το δω.. Δεν εχω LCD Οθονη στη σομπα μου.
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by michalisgr.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.158 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ