Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19666 από michalisgr
τωρα που ξανα ειδα τα βιντεο σκεφτηκα το εξης... Παιζει μηπως το χειμωνα με θερμοκρασιες 0 και -1 να εχουμε προβλημα με το νερο στο φιλτρο;; Εγω δηλαδη τη νυχτα τη σομπα τη σβηνω.. Το βραδυ η θερμοκρασια πεφτει αρκετα ΜΗΠΩΣ θα υπαρχει προβλημα να παγωσει το νερο μεσα στο φιλτρο;; το σκεφτηκε κανεις αυτο;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19686 από Tsimp
Γεια σας και από μένα. Mixalis μη φοβάσαι το αντιψυκτικό κάνει μια χαρά τη δουλεία του. Επειδή τη ψάχνω και εγώ με τα φίλτρα και έχω δει πολλά πιστεύω ότι είναι ότι καλύτερο έχω δει μέχρι τώρα. Είμαι πολύ χαρούμενος που θα το δοκιμάσω και εγώ μιας και το πρόβλημά μου είναι πολύ μεγάλο με την οικοδομή έχει φθασει η υπόθεση στα δικαστήρια. Έχω ένα τζάκι ravelli 901 canalizzato KW 11 και σύντομα θα ανεβάσω και φώτο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19694 από pascoual
παρα πολυ καλη δουλεια...μπραβο!τωρα οσον αφορα τις απλες ξυλοσομπες τι γινεται?εκει που δεν εχουμε βεβιασμενη κυκλοφορια καπναεριων?υπαρχει λυση?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19704 από michalisgr
το μπαλκονι ειναι ετοιμο..Εβγαλα ολα τα μπουρια της εγκαταστασης μου και αναμενω την παραλαβη του φιλτρου.. Επισης ο φιλος Γκουντελιας Γ. προθυμοποιηθηκε να μου κανει δωρο 1 τσουβαλακι GOLDEN NUGGETS το οποιο θα δοκιμαστει και αυτο τις επομενες ημερες με το φιλτρο.

Ενημερωτικα και μονο οτι θα καψω πελλετ BIOENERGY POIONT & GOLDEN NUGGETS
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19719 από Moschalis

michalisgr έγραψε: τωρα που ξανα ειδα τα βιντεο σκεφτηκα το εξης... Παιζει μηπως το χειμωνα με θερμοκρασιες 0 και -1 να εχουμε προβλημα με το νερο στο φιλτρο;; Εγω δηλαδη τη νυχτα τη σομπα τη σβηνω.. Το βραδυ η θερμοκρασια πεφτει αρκετα ΜΗΠΩΣ θα υπαρχει προβλημα να παγωσει το νερο μεσα στο φιλτρο;; το σκεφτηκε κανεις αυτο;;;


Καλημέρα σας,
Φίλε Μιχάλη,
Οπως ανέφερε και ο Tsimp, το χειμώνα λίγο αντιψυκτικό κάνει μια χαρά τη δουλειά του, μη σε απασχολεί.
Οσον αφορά το φίλτρο σου έφυγε εχτές Τετάρτη , πιστεύω σήμερα να το παραλάβεις , στα στοιχεία που μας έδωσες. Μαζί σου έστειλα και όλα τα ανταλλακτικά για να κάνεις όσο το δυνατόν πιο εύκολη την εγκατάσταση. Οτι απορίες έχεις το τηλέφωνο το ξέρεις, θα χαρούμε να σε βοηθήσουμε.

Με Φιλικούς χαιρετισμούς
ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19747 από michalisgr
Γιαννη;; Τα εχω ηδη ολα ετοιμα για το φιλτρο.. Ελπιζω αυριο να κανω και την εγκατασταση και να το τεσταρω.... Εχω ηδη ενημερωσει αλλα 3 ατομα εδω στη Λεπτοκαρυα που εχουν το ιδιο προβλημα με μενα..οποτε θα εχω και παρεα στο αναμα!
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ