Γολγοθάς!!! Η επιλογή λέβητα pellet στην Ελλάδα

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20520 από jnet

Sp4wN έγραψε: Αυτος ο λεβητας πως μας φαινεται ? Γιατι αυτη η περιπτωση ειναι στα κυβικα μου !! σε αναγκες το σπιτι εχει 31.000 kcal οποτε λογικα θα φτανει !!

www.alphaclimagr.gr/p.Se-15-Atokes-dosei...U-AERIOU.596604.html

Η τιμη μου φανηκε πολυ καλη και γι αυτο ρωταω !! Οποιος ξερει κατι ας μου γραψει


Από την τιμή φαντάζομαι οτι είναι μόνο ο λέβητας και οχι και ο καυστήρας . Για μια φτηνή λύση ρίξε μια ματιά και εδώ

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20532 από Sp4wN
ναι το ειδα το απογευμα που το ξανακοιταξα , τρελη ταπα γαμωτο !! O waterland επειδη δεν εχω δει σχετικη συζητηση ειναι καλος σε ποιοτητα ,καταναλωση και σε θερμιδες για τις δικες μου αναγκες ?


Η τιμη αν δεν ξεφυγει με τη μεταφορα και λοιπα φτανεται , οριακα ομως !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20534 από jnet

Sp4wN έγραψε: ναι το ειδα το απογευμα που το ξανακοιταξα , τρελη ταπα γαμωτο !! O waterland επειδη δεν εχω δει σχετικη συζητηση ειναι καλος σε ποιοτητα ,καταναλωση και σε θερμιδες για τις δικες μου αναγκες ?


Η τιμη αν δεν ξεφυγει με τη μεταφορα και λοιπα φτανεται , οριακα ομως !!


Το μείον που βρήκα είναι τα 4 χιλ πάχος. Είναι αντιγραφή του OPOP. Ο Καυστήρας(Ελληνικό μενου) που φοράει έχει δουλέψει πέρσι μια και τον πουλούσαν μαζί με τον ξυλολέβητα της Buderus(με αυτόν η λύση έβγαινε 2650€με ΦΠΑ). Από εκεί και πέρα λύσεις με 2000€ μαζί με το ΦΠΑ (τόσο τον πουλάει κάποιος στην Θεσσαλονίκη) είναι λίγες. Δεν ξέρω κάποιον που να τον έχει βάλει πάντως.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20539 από eliasger
Καιμε απόδοση 145% μπράβο !!!!

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20547 από jnet

eliasger έγραψε: Καιμε απόδοση 145% μπράβο !!!!

93,6 κατα δηλωση τους

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20550 από Sp4wN
Θα κοιταξω αν μπορεσω να βρω ακρη με τον VESTA και τον PRIMUS πρωτα κοντα στα 2.400 η καμια αλλη δοκιμασμενα καλη ατομικη μοναδα αλλιως μιλαμε ξανα για να μου πεις λεπτομεριες . Αν παλι εχεις καμια αλλη προταση εννοειται ειμαι ανοιχτος . Α JNET να μου πεις και ποτε ειναι η συγκεντρωση στο Βολο που μου ταξες :PpP

Πηγα σημερα και μιλησα με τον τυπο που εμπορευεται τους KOSTRZEWA fuzzy logic plf 25 και μου δωσε νεα στοιχεια . Καταρχην ειχε τον λεβητα του στα 3.500 ευρω και μου ειπε οτι οι αναγκες του σπιτιου παιζει να τις εβγαλε ο υδραυλικος παραπανω απο οσο πραγματικα ειναι γιατι λεει 31.000kcal ειναι σε πετρελαιο αυτο οταν βαλεις στερεα καυσιμα μπορει να αλλαξει και με θερμοστατικες κεφαλες σε καθε σωμα μπορει να μου κανουν και οι 25αρηδες !! οποτε μπορω να κοιταξω και τους mavil primus 25 πλεον

www.alphaclimagr.gr/p.Se-15-Atokes-dosei...0-kcal-h.537905.html

Το προβλημα ειναι οτι ολοι θελουν cash η μεσω τραπεζας τα χρηματα , οποτε πρεπει να περιμενω να τα μαζεψω πριν κλεισω οτιδηποτε

Και συνεχιζω . Βρηκα τον VESTA στην τιμη που λεγε ο παντελης 2100 που ειναι 40KW και τον Primus στα 2800 το οποιο δε μπορω να πω οτι το χω ανετα !! Οποιος εχει αποψη πανω σ αυτα τα 3 ας μου εξηγησει μαζι με το ερωτημα για το ποσες θερμιδες τελικα χρειαζομαι γιατι ο ενας λεει ετσι ο αλλος γιουβετσι .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ