Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
11 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #180488 από giannis kalor
Απαντήθηκε από giannis kalor στο θέμα Re:Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Γιατί δεν καταλαβαίνεις ενώ σου έγραψαν και άλλοι ότι δεν υπάρχει η τιμή που έβαλες .
Είναι 260€ στο κιρκοβο και έχουν άλλο συντελεστή ΦΠΑ και δικά τους εργοστάσια Μ επίσης άλλη τιμολόγηση στο ρεύμα που χρησιμοποιείται για την παρασκευή πέλλετ . Όπως και η Τουρκία .
Αυτό δεν σημαίνει ότι μπορείς να εισάγεις τόσο εύκολα και κυρίως τα μεταφορικά δεν είναι λίγα .
Οπότε δεν ισχύει αυτό που λες για φθηνό . Ειμαι στα σύνορα . Παλιά μας άφηναν και έκανα τα στραβά μάτια σε 10 τσουβαλακια που τα παίρναμε με 2.5€ τότε στην Μπίτολα .
Πλέον δεν αφήνουν παραπάνω από 1 σακί . Και αν πέσεις σε στραβό τελωνειακό μπορεί να σου πει άστο εδώ .
Κατάλαβε το ότι πρέπει να πορευτούμε με τα ελληνικά δεδομένα . Εκτός αν είσαι έμπορας .
Πχ στα Γιάννενα σε χωριό δίπλα από τα σύνορα κάποιος πήγε Αλβανία και έφερε πέλλετ σε Μπιγκ μπαγκ χύμα φθηνό τον Οκτώβρη . Μόνο αν εχεις τα κονέ και εμπορικό αφμ και ίσως φορτηγακι βγει άκρη

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #180489 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δεν ξέρω τι παίζει στο τελωνείο εκεί που είσαι παντός εδώ ποτέ δεν κάνανε θέμα όσο αναφορά τα σακιά Pellet δηλαδή εάν βλέπανε 5-6 σακιά όπως επίσης και ψώνια αρκετά, ακόμα αναμένω αύριο θα πεταχτώ πάλι για καύσιμα και θα μιλήσω ξανά, για ότι βρω θα ενημερώσω, μέχρι στιγμής έχω βρει Αλεξανδρούπολη pellet estia ουκρανικό 300 ευρώ το ίδιο Κομοτηνή στα 320 από τα ποιο οικονομικά και αξιόλογα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #180490 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για να περάσεις από το τελωνείο πρέπει να έχεις απόδειξη λιανικής και και να έχεις πληρώσει το ΦΠΑ στην Βουλγαρία. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #180491 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δεν ξέρω τι παίζει στο τελωνείο εκεί που είσαι παντός εδώ ποτέ δεν κάνανε θέμα όσο αναφορά τα σακιά Pellet δηλαδή εάν βλέπανε 5-6 σακιά όπως επίσης και ψώνια αρκετά, ακόμα αναμένω αύριο θα πεταχτώ πάλι για καύσιμα και θα μιλήσω ξανά, για ότι βρω θα ενημερώσω, μέχρι στιγμής έχω βρει Αλεξανδρούπολη pellet estia ουκρανικό 300 ευρώ το ίδιο Κομοτηνή στα 320 από τα ποιο οικονομικά και αξιόλογα.

 
Αλεξανδρούπολη σε ποιον βρήκες αυτές τις τιμές;

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #180503 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Από βουλγαρια κιρκοβο φέρνει Κομοτηνή δωρεάν τιμή τόνου στα 290 ευρώ αναζήτηση Kikoss Kirkovo υπάρχει κινητό Ελληνικό οποίος θέλει μέχρι και 8 τόνους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν - 11 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #180504 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Από βουλγαρια κιρκοβο φέρνει Κομοτηνή δωρεάν τιμή τόνου στα 298 ευρώ αναζήτηση Kikoss Kirkovo υπάρχει κινητό Ελληνικό οποίος θέλει μέχρι και 8 τόνους.
Συνημμένα:
Last edit: 11 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν by Z3us1984.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.483 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ