Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
11 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180433 από Manolis1978
Απαντήθηκε από Manolis1978 στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Στα leroy το holz royale A1 στα 6,70 ευρω για 67 σακια παραγγελια, 448,90 ευρω συνολο. Υπάρχει κατι καλυτερο για Αθηνα?

Σε αυτή τη τιμή δεν νομίζω να βρεις φτηνότερο αλλά ούτε και σε καλύτερη ποιότητα. Άλλωστε το Royal είναι αρκετά καλό.  Μόνο αν βρεις κάποιον έμπορο και σου δώσει χωρίς το ΦΠΑ. Αλλά εδώ Αθήνα έχουμε μείνει ακόμα στα 9 ευρώ και πάνω το σακί.

 
Και εγώ νομίζω οτι την καλύτερη προσφορά την έχει το Leroy Merlin. Όλο τοχειμώνα για Αθήνα είχε τις καλύτερες τιμές. Στην Αθήνα μάλλον οι έμποροι δεν πουλησαν αυτο που πήραν ακριβά και για αυτο δεν πέφτουν οι τιμές. Πάντως σε εναν μικροέμπορο που ρώτησα πριν περίπου 1 μήνα για 2-3 τσουβαλια μου ειπε 12€ το τσουβάλι. Του είπα μα το leroy Merlin το έχει 8€. Μου είπε οτι δεν μπορεί να ανταγωνιστεί το leroy merlin και να περιμένω γιατι σε λίγο καιρο θα πέσει στα 6€. Δεν ξέρω αν έχει δικιο αλλά ήταν ευγενέστατος και δεν μου ειπε τις βλακειες που λένε καποιοι οτι το πελλετ του leroy δεν είναι καλό και αλλα τετοια. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180436 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για να στο φέρουν στο σπίτι έχει + 35 νομίζω. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180439 από giannis kalor
Απαντήθηκε από giannis kalor στο θέμα Re:Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Θα γράψει κανείς τιμές να δούμε που βρισκόμαστε αρχές μαϊου ανά νομό ;
Δυτική Μακεδονία παίζουμε στα 370+ΦΠΑ με δωρεάν μεταφορικά εντός πόλης για αυστριακό

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180441 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Στην Βουλγαρία παντός υπάρχει αρκετό και οικονομικό πελλετ, στο κιρκοβο μίλησα με έμπορο και μου είπε τιμή 330 λεβα, 170 € τον τόνο παράδοση Κομοτηνή. Απλά περιμένω για λεπτομέρειες και μάρκα pellet.θα ενημερώσω όταν μάθω για περισσότερες λεπτομέρειες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180442 από κωνσταντινος 17
Δεν υπάρχουν αυτές οι τιμές στην Βουλγαρία, γενικότερα δεν υπάρχει πέλλετ ξύλου πουθενά κάτω από 250 € . Και αυτή η τιμή είναι πολύ σπάνιο να βρεθεί κάπου μακριά όπως Αίγυπτο, Τυνησία, οπότε με τα κόστη μεταφοράς ξεπερνά τα 330€ .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180443 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Η καλύτερη τιμή είναι δίπλα σας και με παζάρι από σοβαρό έμπορο μην ψάχνετε στο Βόρειο πόλο και από αγνώστους θα την πατήσετε. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.617 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ