Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178602 από pianoteacher
Απαντήθηκε από pianoteacher στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Νομίζω καιρός ήταν να πέσουν οι τιμές. Απλα στη β.Ελλαδα έπεσαν γρηγορότερα οι θερμοκρασίες και είδαν τις αποθήκες να παραμένουν γεμάτες με τιμές του Σεπτεμβρίου! Ή θα κατέβαζαν οι θα τα κράταγα στοκ. Δύσκολο να πουλήσουν με τέτοιες τιμές. Εδώ Αττική μάλλον λόγω ανταγωνισμού είναι στα 8,30 το σακί όπως έδωσε στοιχεία σε προηγούμενο μήνυμα κάποιος κ ακόμα δεν ήρθαν τα κρύα να γίνει το crash test.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178604 από Maktheo
Απαντήθηκε από Maktheo στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

rofos έγραψε: Εκεί στη Δράμα το schwei.. έχει κατέβει η τιμή του. Βλέπω και στο site Αμοιρίδης pellet  Schwei με 600 ευρώ με το φπα. 

Το πιο πιθανό ειναι παντως, να μην ειναι ενημερωμενες οι τιμες του. .

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178608 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

rofos έγραψε: Εκεί στη Δράμα το schwei.. έχει κατέβει η τιμή του. Βλέπω και στο site Αμοιρίδης pellet  Schwei με 600 ευρώ με το φπα. 

Το πιο πιθανό ειναι παντως, να μην ειναι ενημερωμενες οι τιμες του. .

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να έχει ξεχάσει να ενημερώσει μόνο του Schwei τη τιμή; Γράφει ότι είναι και διαθέσιμο. Οσοι είναι στη περιοχή και ενδιαφέρονται ας κάνουν ένα τηλεφώνημα. Δεν έχουν να χάσουν τίποτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178610 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Νομίζω καιρός ήταν να πέσουν οι τιμές. Απλα στη β.Ελλαδα έπεσαν γρηγορότερα οι θερμοκρασίες και είδαν τις αποθήκες να παραμένουν γεμάτες με τιμές του Σεπτεμβρίου! Ή θα κατέβαζαν οι θα τα κράταγα στοκ. Δύσκολο να πουλήσουν με τέτοιες τιμές. Εδώ Αττική μάλλον λόγω ανταγωνισμού είναι στα 8,30 το σακί όπως έδωσε στοιχεία σε προηγούμενο μήνυμα κάποιος κ ακόμα δεν ήρθαν τα κρύα να γίνει το crash test.
Φοβάμαι ότι εδώ στην Αττική δεν θα πέσουν οι τιμές ή τουλάχιστον ένας δύο έμποροι να βγάλουν κάποια προσφορά πυροτέχνημα.. Σήμερα πέρναγα από Παιανία και είπα να ρωτήσω σε έναν αρκετά γνωστό έμπορο  της βορειοανατολικής Αττικής. Οι τιμές του ήταν από 10,50 ευρώ μέχρι 11,50 ευρώ. Ολα τα γνωστά εισαγόμενα πιστοποιημένα Α1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178611 από Manolis1978
Απαντήθηκε από Manolis1978 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
8.30€ Α1? Που αν επιτρεπεται?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178612 από pianoteacher

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.434 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ