Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #33691 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

KERBEROS έγραψε:

mourgos έγραψε: Vasgri δεν μπορω να πω για να μην θεωρηθεί διαφήμιση. Δεν έχω κανένα πρόβλημα να αναφέρω τον έμπορο δημόσια αρκεί να μου δώσει το οκ το φόρουμ . Μην παρεξηγηθουμε μετα απο τόσο καιρο. Μια χαρα τα πάμε.


Το νόημα αυτού του νήματος είναι ακριβώς η ανταλλαγή πληροφοριών για τιμές πέλλετ με την παράθεση, όπου χρειάζεται, και στοιχείων για προσφορές εμπόρων. Πολύ το σκέφτεσαι...


KERBEROS θα συμφωνησω με τον mourgos καλά κάνει και ζητάει την άδεια σας για γράψει το όνομα του εμπόρου έτσι πρέπει να κάνουμε όλοι και για μην εκτεθούμε εμείς ίδιοι αλλά προπάντων για μην εκθέσουμε το φόρουμ και το μπλέξουμε σε τίποτα περίεργες καταστάσεις και περιπέτειες

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #33698 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Παιδιά, ποια άδεια;
Τιμές παραθέτετε, ούτε διαφημίζετε ούτε δυσφημείτε κάποιον.
Περιοχή, έμπορος, προσφερόμενη τιμή, χωρίς σχόλια, που μπορούν να προκαλέσουν πρόβλημα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #33701 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σε λίγο καιρό, όταν οι τιμές αρχίσουν να πηγαίνουν από κάποιους εμπόρους 'στο θεό', τότε ο εντοπισμός τυχόν προσφορών θα είναι πολύτιμος.

Έτσι θα βοηθάμε και τους σοβαρούς εμπόρους, που δεν θα αισχροκερδούν σε εποχή ανθρωπιστικής κρίσης. Όσοι κρατάνε χαμηλές τιμές αξίζουν 'διαφήμισης', έστω και έμμεσης. Όσοι αντίθετα 'βαράνε στο ψαχνό' πρέπει να παρουσιάζονται επίσης, για να μην την πατάει ο κόσμος.

Φέτος πολλοί νέοι καταναλωτές μπαίνουν στο χώρο του πέλλετ. Κάποιοι τους περιμένουν με ανοιχτές αγκάλες. Μια μορφή προστασίας όλων αυτών είναι κι αυτό το φόρουμ. Η πρώτη σεζόν της λειτουργίας του είχε ήδη θετικά αποτελέσματα στον τομέα των τιμών και για τους σοβαρούς καταναλωτές και για τους σοβαρούς εμπόρους.

Αποβάλλετε κάθε είδους φοβίες και διεκδικήστε το δικαίωμά σας στις λογικές τιμές. Όπλο όλων μας οι πληροφορίες.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #33707 από mourgos
Απαντήθηκε από mourgos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ok παιδιά. Δεν έχω κόλληματα. Λοιπόν ειναι κυπριανιδης (ειναι ένας μεγάλος χωρος που έχει και σιδερα) περιοχή αεροδρομίου, δίπλα απο την αντιπροσωπεία Subaru όπως ερχόμαστε απο Περαια. Έχει German pellet me 310 ευρω τον τόνο πριν 15 μέρες που ρώτησα. Μου είπε οτι δεν θα αλλάξει την τιμη κατα την διάρκεια της σεζόν.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #33932 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
εγω σημερα ρωτησα.. Βενζιναδικο στη Περιοχη μου εχει τα German Pellets 370€ / τονο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #35777 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μου τη δινει pellet απο την Θεσσαλονικη, στην πορτα μου να ειναι πιο φτυνό απο το ιδιο αγορασμενο στην Αθηνα.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

( και βεβαιως ΔΕΝ το λεω για τον εμπορο της Θεσσαλονικης ετσι???)

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.694 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ