Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 8 Μήνες πριν #177026 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Παντός στην Ιταλία που είναι ένας μεγάλος εισαγωγές πελλετ οι τιμές δείχνουν... Πόσο απάτη παίζει και εκμετάλλευση.. shoppingdea.net/shop/ οι τιμές είναι τωρινές για να μην υπάρχει τυχών παρεξήγηση, οι τιμές είναι με ΦΠΑ......................................
​​​​​​................. 
Αρα οι εμποροι ολοι και εισαγωγεις πελλετ οι Ελληνες ειναι ολοι χαζοι,!!! δεν παιρνουν απο κει, πανε και παιρνουν απο αλλου ακριβα και τα περνουν χονδρική 400 τουλαχιστον τα φτηνότερα. 
Να τους πουμε να παρουν απο Ιταλία.... Ποσο θα ειναι τα μεταφορικά στον τονο 50,60,70 παραπανω??? +



 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 8 Μήνες πριν #177027 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εαν δε θες να το καταλάβεις πρόβλημα σου.. Τόσο πουλάνε εκεί τι να κάνουμε τώρα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 8 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 8 Μήνες πριν #177028 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Τι να Καταλάβω... Το firestixx που εναι ιδιο με το swheinhofer το πουλαει ο Ιταλός 305 με ΦΠΑ και το ιδιο το swheinhofer το πουλαει το εργαστασιο σε εμπορο 460 χονδρική.
Τι μου λες τωρα, το εργοστασιο στην Ιταλία πουλάει φτηνοτερΑ.
Με τοσες αναρτησεισ φιλε με τοσο φτηνο πελλετ που μας ανεβαζεις κατα καιρους έπρεπε να γινοσουν έμπορος πέλλετ.!!!? 
Τι καθεσε.. 
Last edit: 1 Χρόνος 8 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 8 Μήνες πριν #177029 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Τι να Καταλάβω... Το firestixx που εναι ιδιο με το swheinhofer το πουλαει ο Ιταλός 305 με ΦΠΑ και το ιδιο το swheinhofer το πουλαει το εργαστασιο σε εμπορο 460 χονδρική.
Τι μου λες τωρα, το εργοστασιο στην Ιταλία πουλάει φτηνοτερΑ.
Με τοσες αναρτησεισ φιλε με τοσο φτηνο πελλετ που μας ανεβαζεις κατα καιρους έπρεπε να γινοσουν έμπορος πέλλετ.!!!? 
Τι καθεσε..

 
Άσε δε το γεγονός ότι επειδή το γράφει στην ιστοσελίδα δεν σημαίνει ότι ισχύει η τιμή στην πραγματικότητα.

Πόσες φορές (κι όχι μόνο στο πέλλετ!) βλέπεις κάτι στο ίντερνετ σε καλή τιμή και μπαίνεις να παραγγείλεις (κι αν σου κόβει και λίγο κάνεις ένα τηλέφωνο πρώτα να ελέγξεις διαθεσιμότητα), παραγγέλνεις και μετά από λίγο σε παίρνουν ξέρετε δεν έχουμε διαθεσιμότητα, ξέρετε θα παραλάβουμε από Δευτέρα, ξέρετε άλλαξε η τιμή από Δευτέρα από το εργοστάσιο κι αν δεν θέλετε να σας πιστώσουμε πίσω τα χρήματα που θα τα δείτε σε 2-3 εβδομάδες στην κάρτα σας κτλ...

Ούτε ξέρουμε (εγώ δεν γνωρίζω τουλάχιστον) πόσο αξιόπιστη είναι η ιστοσελίδα.

Αν είναι όμως και ισχύει 100%, συμφέρει παιδιά να πάρετε (εγώ την έχασα την...Ιταλική ευκαιρία αγόρασα με 510/παλλέτα) από Ιταλία. Ακόμα και 500 ευρώ να είναι τα μεταφορικά αξίζει αν παίρνεις πάνω από 5 παλλέτες. Σου έρχεται φτηνότερα απ' ότι αγόρασα εγώ. Πάρτε κανα τηλέφωνο.
 

There is nothing more uncommon than common sense.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": s93060, rofos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 8 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 8 Μήνες πριν #177030 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Και 3000 ευρω να είναι ολόκληρο φορτηγό, θα είναι τα μεταφορικά  125 ευρω τον τονο παραπάνω, αρα 425 ευρω τον τονο μια καλη τιμη για την εποχή,και μιλάμε για πιστοποιημενα πελλετ!!! Εγω είμαι μεσα και πληρωνω ολο το φορτηγό εγω, αμα με κανονίσει την παραγγελία ο φίλος που τα λεει και βγαζει, αφου ειναι έτσι, και για το firestixx ετσι!!!! 
Last edit: 1 Χρόνος 8 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 8 Μήνες πριν #177031 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μουφα ειναι αυτές οι τιμές στην Ιταλία ψεφυτρωνουν κάθε μέρα σελίδες που πουλάνε πέλλετ και αρπάζουν λεφτά. Έχει ξαναειπωθει. Μπείτε να δείτε leroy Ιταλίας. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.540 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ