Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176958 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπέρα ήμουν και εγώ από αυτούς που έλεγα ότι να κάνουμε υπομονή μέχρι τέλη Ιουνίου να δούμε πως θα πάει... Μιλώντας με 2 εισαγωγείς το ίδιο μου λέγανε και αυτοί ότι οι τιμές θα πέσουν μέσα στο καλοκαίρι. Παρότι οως δεν είπα σε κάνανε να μην κάνει τα κουμάντα του εαν είχε τα χρήματα αυτά με τις τότε τιμές να αγοράσει μάλιστα είχα βρει και κάποια άκρη στα 300 ευρώ και το είχα αναφέρει... Για να μη τα πολυλογώ θα πω το έξεις οι τιμές φτάσανε ταβάνι δεν πιστεύω ότι κάνεις θα δώσει 550 ευρώ για pellet... Και όταν δοθεί και η επιδότηση στο θερμάνσης που είδη Αρχίζουν να συζητάνε τα πράγματα θα είναι ποιο σαφή... Το αργό σήμερα πήγε στα 95 δολάρια το βαρέλι... Απο τα 125 που είχε πριν 1 μήνα.. Κι εγώ είμαι απογοητευμένος με όλο αυτό.. Και είδη ψάχνω τρόπο να φύγω είτε με κάποια αντλία είτε με κάποιο λέβητα αερίου υγραεριου...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176959 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μην είσαι τόσο σίγουρος ότι κανείς δεν θα δώσει 500+ ευρώ/τόνο για πέλλετ.

Όταν η τιμή του πετρελαίου θέρμανσης, του φυσικού αερίου και της κιλοβατώρας θα έχουν ξεφύγει, πολλοί θα παρακαλάνε να βρουν αφενός πέλλετ το φθινόπωρο και αφετέρου (αν και εφόσον βρουν-γιατί είναι πέρα από βέβαιο ότι προβλέπεται και έλλειψη στην αγορά) να έχει αυτή την τιμή...

Γνώμη μου και μπορεί κι εγώ (και πραγματικά το εύχομαι) να κάνω λάθος εκτίμηση.

There is nothing more uncommon than common sense.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": rofos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176960 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μην κοιτάτε μόνο πόσο έχει το βαρέλι σε δολλάρια. Το ευρώ χτες έπεσε κάτω από το 1 ευρώ στα 0,998 με το δολλάριο. Και πέφτει.... Πριν κάποια χρόνια ήταν 1,20....
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri, DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176962 από bgpellets
Απαντήθηκε από bgpellets στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σε ποιον θα κοψεις τιμολογειο;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176963 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
περιμένεις να σου πει και όνομα , σε ποιον θα κόψει; θα το πει και εδω δημόσια,δεν λέγονται αυτα φίλε.... ασε που και να θες δεν βρ'ισκεται πέλλετ αυτή την στιγμή

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176964 από giannis kalor
Απαντήθηκε από giannis kalor στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Z3us1984 έγραψε: Καλησπέρα ήμουν και εγώ από αυτούς που έλεγα ότι να κάνουμε υπομονή μέχρι τέλη Ιουνίου να δούμε πως θα πάει... Μιλώντας με 2 εισαγωγείς το ίδιο μου λέγανε και αυτοί ότι οι τιμές θα πέσουν μέσα στο καλοκαίρι. Παρότι οως δεν είπα σε κάνανε να μην κάνει τα κουμάντα του εαν είχε τα χρήματα αυτά με τις τότε τιμές να αγοράσει μάλιστα είχα βρει και κάποια άκρη στα 300 ευρώ και το είχα αναφέρει... Για να μη τα πολυλογώ θα πω το έξεις οι τιμές φτάσανε ταβάνι δεν πιστεύω ότι κάνεις θα δώσει 550 ευρώ για pellet... Και όταν δοθεί και η επιδότηση στο θερμάνσης που είδη Αρχίζουν να συζητάνε τα πράγματα θα είναι ποιο σαφή... Το αργό σήμερα πήγε στα 95 δολάρια το βαρέλι... Απο τα 125 που είχε πριν 1 μήνα.. Κι εγώ είμαι απογοητευμένος με όλο αυτό.. Και είδη ψάχνω τρόπο να φύγω είτε με κάποια αντλία είτε με κάποιο λέβητα αερίου υγραεριου...

Ήσουν με διάφορα από τους πιο εριστικους και αγανακτισμένους . Οπότε μην λες ότι δεν έλεγες τίποτα . Σας λέγαμε ότι θα πάει στα 600-620€ η πάλλετα από Σεπτέμβρη και αντιδρούσατε .
Οπότε τώρα μην λες δεν είπα τίποτα και που έλεγαν έτσι και αλλιώς .

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.542 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ