Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176618 από bgpellets
Απαντήθηκε από bgpellets στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εγω δεν ειπα για Κομοτινη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176619 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δηλαδή αυτό που μου λες είναι ότι big bugs ειναι 1100kg όπως αναφέρει στο site.. Και όταν πάρεις παλέτα είναι 990 kg.. Καλά εντάξει σου παραθέτω τις απαντήσεις ποιο κάτω και θα καταλάβεις ότι κάνεις λάθος....και ότι οι έμποροι μας κοροϊδεύουν www.timbers.gr/?product=pellet-rezult-a1, i-pellets.gr/%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%B5%CF...B%CE%BB%CE%B5%CF%84/, www.agrowood.gr/pellet.html δες στα site αυτά τι γράφει και τα λέμε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176620 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δηλαδή αυτό που μου λες είναι ότι big bugs ειναι 1100kg όπως αναφέρει στο site.. Και όταν πάρεις παλέτα είναι 990 kg.. Καλά εντάξει σου παραθέτω τις απαντήσεις ποιο κάτω και θα καταλάβεις ότι κάνεις λάθος....και ότι οι έμποροι μας κοροϊδεύουν www.timbers.gr/?product=pellet-rezult-a1, i-pellets.gr/%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%B5%CF...B%CE%BB%CE%B5%CF%84/, www.agrowood.gr/pellet.html δες στα site αυτά τι γράφει και τα λέμε...
Καλή σου ημέρα.
Μην απαντας σε κανέναν .
Κάνε την δουλειά σου σαν κύριος,ενημέρωσες και εμάς μέσα από το φόρουμ (και καλά έκανες)
αλλά μην το συνεχίζεις γιατί παίζονται πολλά ,άτομα κονομάνε από το πέλλετ
και στην τελική δεν ξέρεις τι ρόλο έχει ο κάθε ένας απο αυτούς που φωνάζουνε εδώ μέσα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176621 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δηλαδή αυτό που μου λες είναι ότι big bugs ειναι 1100kg όπως αναφέρει στο site.. Και όταν πάρεις παλέτα είναι 990 kg.. Καλά εντάξει σου παραθέτω τις απαντήσεις ποιο κάτω και θα καταλάβεις ότι κάνεις λάθος....και ότι οι έμποροι μας κοροϊδεύουν www.timbers.gr/?product=pellet-rezult-a1, i-pellets.gr/%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%B5%CF...B%CE%BB%CE%B5%CF%84/, www.agrowood.gr/pellet.html δες στα site αυτά τι γράφει και τα λέμε...
...........................
Ναι συμβαίνει αυτό που αναφέρεις οχι σε όλα τα πέλλετ ,και ανάλογα όμως το έμπορα,πόσο απατεωνας είναι  kai έχεις δικιο  για to REZULT και άλλα ουκρανικά ακόμα και για το Αlfa wood το οποίο άμα πάρεις απο το εργοστΆσιο έρχετε σε 70 η 72 σακια αναλόγως ποιό και μου εχει τυχει Έμπορας να το πουλάει σε 66 σακια ΤηΝ παλέτα ...ΑΥΤΟ  ομως δεν γινεται στην swheinhofer καθως έχω τύχει σε παραγγελια εμπορα που ήρθε φορτίο απο το εργοστάσιο και ειχε 66 σακια η παλέτα.
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176625 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δεν έχω να χωρίσω κάτι με κανένα.,να ενημερώσω προσπαθώ, όσο καλύτερα διαβάζοντας και ψάχνοντας. Όσο αναφορά για κάποιους πονηρούς... Θα βρεθούν προ τον ευθυνών τους.. Εποχές Καζαντζίδη και Μάτσα τελείωσαν... Έρχονται αλλαγές στα ενέργιακα με επιδοτήσεις σε νέες τεχνολογίες και αντικατάσταση ενεργοβόρων συσκευών... Επίσης οι αντλίες θερμότητας θα μπούνε δυναμικά στο παιχνίδι και το κράτος θα στήριξη αρκετά όσους το επιλέξουν ανεβάζοντας το ποσό επιδότησης φτάνοντας ακόμα και το 70%... Θα δω μετά όλους αυτούς που πιστεύουν ότι βρήκαν την κότα με τα χρυσά αυγά τι θα κάνουν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 11 Μήνες πριν #176626 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δεν έχω να χωρίσω κάτι με κανένα.,να ενημερώσω προσπαθώ, όσο καλύτερα διαβάζοντας και ψάχνοντας. Όσο αναφορά για κάποιους πονηρούς... Θα βρεθούν προ τον ευθυνών τους.. Εποχές Καζαντζίδη και Μάτσα τελείωσαν... Έρχονται αλλαγές στα ενέργιακα με επιδοτήσεις σε νέες τεχνολογίες και αντικατάσταση ενεργοβόρων συσκευών... Επίσης οι αντλίες θερμότητας θα μπούνε δυναμικά στο παιχνίδι και το κράτος θα στήριξη αρκετά όσους το επιλέξουν ανεβάζοντας το ποσό επιδότησης φτάνοντας ακόμα και το 70%... Θα δω μετά όλους αυτούς που πιστεύουν ότι βρήκαν την κότα με τα χρυσά αυγά τι θα κάνουν..
Συμφωνώ και επαυξάνω,στο σπίτι μου έχω λέβητα νερού πέλλετ αλλά στο δίπλα (που είναι γιαπί ακόμα) θα βάλω ενδοδαπέδια με αντλία.
Πάντως πολλοί εδώ μέσα είναι έμποροι με ψευδόνυμα και θα σε βγάλουνε τρελό προκειμένου να μην χάσουνε....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.490 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ