Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176137 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Να πω και εγώ τον πόνο μου ή τελευταία παλέτα σβαι(370€) που ηταν για κλάματα. Δεν αναβε το pellet και επιπλέον εκανε μια βαριά σταχτη που δεν εφευγε με το φυσημα του λέβητα. Πήρα μετά από αυτό το καλό του Leroy με 5.5€ τα 15kg και θα ξανασκεφτώ πολύ αν θα πάρω σβαι γιατί δεν είναι και η πρώτη φορά που το κάνει. Για Α1 το θεωρώ απαράδεκτο να συμβαινουν τετοια πράγματα . Τα ίδια και ενας φίλος παρακάτω από εμένα που πήρε από τον ίδο έμπορο.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176173 από TheoJamaica
Απαντήθηκε από TheoJamaica στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μαθαίνω ότι όχι μόνο οι τιμές θα ξεκινήσουν πολύ ψηλά (350-380 η πάλλετα για Σβαι π.χ) αλλά και ότι θα υπάρξει τεράστια έλλειψη.Όσοι δεν έχουμε άλλη επιλογή θέρμανσης την βάψαμε κανονικά.Όσοι πάλι δεν έχουν φραγγα βλέπω να ψάχνουν τον Χειμωνα παλλετα με 450-500 τον τόνο και να λένε και ευχαριστώ.Ειδωμεν.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dryianni

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176174 από gogospolsci@yahho.gr
Απαντήθηκε από gogospolsci@yahho.gr στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπέρα. Να ρωτήσω για Θεσσαλονίκη που μένω εγώ, ποιό pellet να πάρω; Μιλαμε για ενα τελευταιο τόνο, μια που με τον πολύ κρύο χειμώνα τελείωσαν τα καλοκαιρινά.
Επίσης, επειδή ηδη ειμαι σε φάση αναζήτησης κ για την επόμενη σεζόν, πείτε μου ελληνικά pellet Α1 που να ναι αξιόπιστα κ όχι κάρβουνο; Να συμφέρουν και για Θεσσαλονίκη. Για να κανω μια αναζήτηση...
Ευχαριστώ πολύ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176178 από Salaspower30
Απαντήθηκε από Salaspower30 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αμά είναι να παίρνουμε τον τόνο 400-500 ευρώ... Προτιμώ να κουβαλάω ξύλα με 125ευρω τον τόνο και να μου μένουν τα ρέστα για να τα τρώω όπου αλλού θέλω....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176179 από Z3us1984
Απαντήθηκε από Z3us1984 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μην μασάτε απλά ακόμα υπάρχει εκμετάλλευση λόγω καιρού.... Οι τιμές θα πέσουν μετά το Μάιο... Μαζέψτε χρήματα και αγορά Μάιο μέχρι μέσα Ιουλίου...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176180 από Salaspower30
Απαντήθηκε από Salaspower30 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Όποιος φίλος ξέρει από Θεσσαλονίκη μεριά κάποιον καλό έμπορο που ψωνίζει καλοκαίρι σε χαμηλές τιμές σχετικά ας Μ στείλει στοιχεία...γτ εδώ Κρήτη χειμώνα καλοκαίρι δεν αλλάζει η τιμή....τώρα πουλάνε όλοι από 7.5-8 το τσουβαλι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.496 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ