Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175015 από rendouan
Απαντήθηκε από rendouan στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Παραγγελια το holtz eneegie me την προσφορα 10% απο το γνωστο καταστημα στις 17/12/2021. Σημερα 07/01/2022 ακομα δεν εχω παραλαβει. Τοτε υπηρχε διαθεσιμο οταν παρειγγειλα τωρα λενε δεν υπαρχει κ μου ζητανε ακυρωση παραγγελιας! Παρελαβε κανεις που παρεειγγειλε ετσι; Την πατησα μαλλον και βλεπω να παιρνω απο αλλου στο τελος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175017 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
την πατησα παλιοτερα κι εναναν 6 μηνες να μου επιστρεψουν τα χρηματα κι αφου εκανα και καταγγελια στην τραπεζα... μπορει τυχαια αλλα αν σε βολευει θα προτεινα να μην ακυρωσεις την παραγγελια αλλα να σου αντικαταστησουν με αλλο πελλετ τα χρηματα που εδωσες


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175020 από rendouan
Απαντήθηκε από rendouan στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δεν την ακυρωνω εννοειται. Αλλα μεγαλο καταστημα σ λεει μετα. Τους ζητησα να μ στειλουν απο αλλο καταστημα η απο πελλετ που εχουν διαθεσιμο ιδιας η καλυτερης ποιοτητας ςξαιρωντας το φοκο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175023 από KYRMI
Απαντήθηκε από KYRMI στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εδώ στο Διδυμότειχο - Ορεστισδα τιμές πάνε τον Μάιο χωρίς τιμολόγια 210-230 τονος. Αυστριακό swantwofer.

Στα 300 τώρα φουλ σεζόν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175026 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

και ακόμα το πετρέλαιο ανεβαίνει.... Αν ανέβει στα 100$ οπως λενε τη βαψαμε κανονικα ολοι.

Όσοι καίμε πέλλετ  θα ζεσταθούμε. Ακόμα και με αυτές τις τιμές. Το δύσκολο είναι στους ανθρώπους που έχουν   πετρέλαιο, αέριο, ηλ. ρεύμα. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175143 από rendouan
Απαντήθηκε από rendouan στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
επανέρχομαι. Η παραγγελία με holtz energie  αναβαθμίστηκε προς εκπληξη μου ευχαριστα σε holtz royal  δλδ από 4,49 παρέλαβα προιον με τιμή 6,50 και κάποια κουπόνια. Ευχαριστώ το κατάστημα γιαυτό. Προφανώς θα υπήρχε μεγάλη έλλειψη σε holtz
Δυστυχώς δεν μπορώ να το χαρώ έχω μεγάλο πρόβλημα με την λειτουργεία του λέβητα. Δεν φαίνεται να τροφοδοτείται σωστά με αποτέλεσμα να αναβοσβήνει και γενικά να υπολειτουργεί (ο καημένος ο κυκλοφορητής δεν πίανει ποτέ θερμοκασια και έτσι τα σώματα ζεσταίνονται με την  βοήθεια της βαρύτητας και εννοείται παραμένουν χλιαρά. Το μόνο που έχω πειράξει είναι η ισχύς του και δεν μπορώ να βρω τεχνικό στην αττική που να γνωρίζει το συγκεκριμένο. Αν κάποιος συμφουρίτης έχει καποιον υπόψιν του εντός αττικής για λέβητα καυστήρα erato mario ας μου στείλει σε προσωπικό μήνυμα. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.613 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ