Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150556 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

thomas έγραψε: Λοιπον εχω να σας πως τα εξης .Βρηκα στο yutube καποια βιντεο με διαφημισεις για πελλετ ameco 250 Ε ,golndets nagets 250 ,ahira, 220 swai 250 και αναφερουν διαφορες περιοχες της ελλαδος ότι τα πηγαινουν και από κατω εχουν 2 τηλ.κινητα χωρις ονοματα. Από τι εψαξα και βρηκα είναι μια επιχειρηση στη Βεροια σε μια περιοχη εκει .Λοιπον παιρνω τηλ.στο ένα κινητο που εχει και μου λεει ενας κυριος εκει τις τιμες αυτές και με μια επιβαρυνση 15-20 ευρω στη μεταφορικη και ερχεται σε ολη τη θεσσαλια μου ειπε και σε άλλες περιοχες της Ελλαδος και ότι εχουν δικτυο και τα μεταφερουν με μεταφορικη.Το άλλο τωρα.... ότι θελει τα μισα προκαταβολή μεσω τραπεζας υποχρεωτικά και τα αλλα μισα με την παραδοση μεσω τραπεζας παλι.Του ειπα για να δω τι γινεται να μου φερει 2 τονους χωρις προκαταβολή ηταν αρνητικός.Με μια μικρη προκαταβολή 30 ευρω παλι τιποτα ,γεια σου.Γνωριζεται κατι για αυτους; είναι κατι σαν το pellet -Athens k creta pellets;;;;;;;;


Η καλύτερη προταση που εχεις να τους κανεις είναι να τους ζητήσεις να πληρωσεις αντικαταβολή και το πολύ πολύ να τους βαλεις τα πετρελαια τους 20-30€ οπότε εξασφαλίζονται μηπως και δεν σε βρούν.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150557 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Τους ειπα να δωσω 50 ευρω προκαταβολή καιτα υπολοιπα μετρητα και οταν εχουν καποιο δρομολογιο γενικά στη Θεσσαλια να μου βαλουν και μενα 2 τονους, να μην ερθουν μονο για μενα,ηταν αρνητικοι..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150558 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

thomas έγραψε: Τους ειπα να δωσω 50 ευρω προκαταβολή καιτα υπολοιπα μετρητα και οταν εχουν καποιο δρομολογιο γενικά στη Θεσσαλια να μου βαλουν και μενα 2 τονους, να μην ερθουν μονο για μενα,ηταν αρνητικοι..

Το νου σου...
Εμένα η παλέτα απο athens pellets ακόμα να έρθει. Γυρίσαμε σε εποχές 1970 που η πονηριά περισευει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150560 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
thomas μην ασχολεισαι μαζί τους.. απ᾽οτι κατάλαβα δεν έχουν καν site μονό ένα video στο youtube....

Βαλε το link να το δούμε για περιέργεια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150584 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
www.leroymerlin.gr/gr/thermansh-klimatis...let/pellet-61562396/

Εδώ γελάμε... :P :P :P :P :P :P :P :P

Προσφορά :sick:

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150585 από BIOPEL
Απαντήθηκε από BIOPEL στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
vag 1234 δεν είναι σημερινή τιμή αυτή που παρουσιάζεις, είναι από παλαιότερη διαφήμιση.
Σήμερα στο Leroy Θεσσαλονίκης Holz Energy 3,45 ευρώ και Golden Nuggets 4,10 ευρώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.480 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ