Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150489 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
με συχωρειτε αλλα διαφωνω κορυφαίας ποιοτητας θα χαρακτηριζα αλλα αυστρογερμανικα αλλα οχι το γκολντεν σιγουρα εχει ελαχιστη σταχτη αλλα οχι και αποδοση τουλαχιστον οχι το περσυνο και το προπερσυνο...το παλιοτερο εχω την αισθηση οτι ηταν καλυτερο φετινο δεν εχω δοκιμασει και μακαρι ναχει αλλαξει προς το καλυτερο ...


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Last edit: 8 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150497 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Λοιπον εχω να σας πως τα εξης .Βρηκα στο yutube καποια βιντεο με διαφημισεις για πελλετ ameco 250 Ε ,golndets nagets 250 ,ahira, 220 swai 250 και αναφερουν διαφορες περιοχες της ελλαδος ότι τα πηγαινουν και από κατω εχουν 2 τηλ.κινητα χωρις ονοματα. Από τι εψαξα και βρηκα είναι μια επιχειρηση στη Βεροια σε μια περιοχη εκει .Λοιπον παιρνω τηλ.στο ένα κινητο που εχει και μου λεει ενας κυριος εκει τις τιμες αυτές και με μια επιβαρυνση 15-20 ευρω στη μεταφορικη και ερχεται σε ολη τη θεσσαλια μου ειπε και σε άλλες περιοχες της Ελλαδος και ότι εχουν δικτυο και τα μεταφερουν με μεταφορικη.Το άλλο τωρα.... ότι θελει τα μισα προκαταβολή μεσω τραπεζας υποχρεωτικά και τα αλλα μισα με την παραδοση μεσω τραπεζας παλι.Του ειπα για να δω τι γινεται να μου φερει 2 τονους χωρις προκαταβολή ηταν αρνητικός.Με μια μικρη προκαταβολή 30 ευρω παλι τιποτα ,γεια σου.Γνωριζεται κατι για αυτους; είναι κατι σαν το pellet -Athens k creta pellets;;;;;;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150534 από Δημήτρης Κατσούνης

lefterismega έγραψε:

Fokion έγραψε: Ευχαριστημένος θα μεινεις....


Τι να πω Foki .... όχι μόνο ευχαριστημένος ... αλλά δεν μπορούσα να φανταστώ τέτοια διαφορά !
Μέχρι στιγμής έκαιγα "Καρυπίδη" ή "Άλφα" ή "Feneos" κυρίως για λόγους υποστήριξης στην εγχώρια παραγωγή !
Από την στιγμή όμως που δοκίμασα ένα πελλετ κορυφαίας ποιότητας όπως είναι το "Golden" μοιραία ήρθε η σύγκριση ,,,,,,
..........και μόνο ότι έβαζα σκούπα κάθε μέρα και τώρα βάζω ΜΙΑ μόνο φορά την εβδομάδα ... αυτό λέει πολλά !
....άσε την κατά πολύ μεγαλύτερη θερμοαπόδοση ... το ελάχιστο κλινκερ κλπ κλπ ....
Αλλά με 3,99€ Καρυπίδη και 4,25€ Golden ... πιο απ τα δυο θα διάλεγε κάποιος άραγε ..... :P



3,75 (χωρίς μεταφορικά) grunholze (που πάω στοίχημα ότι είναι καλύτερο από το golden!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150552 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
έχετε δίκιο παιδιά ... αλλά ήταν η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ pellet εκτός αυτών που αναφέρω στην προηγούμενη σελίδα και η διαφορά μου φάνηκε τεράστια και αυτός είναι ο λόγος του χαρακτηρισμού "κορυφαίο" ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150553 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

thomas έγραψε: Λοιπον εχω να σας πως τα εξης .Βρηκα στο yutube καποια βιντεο με διαφημισεις για πελλετ ameco 250 Ε ,golndets nagets 250 ,ahira, 220 swai 250 και αναφερουν διαφορες περιοχες της ελλαδος ότι τα πηγαινουν και από κατω εχουν 2 τηλ.κινητα χωρις ονοματα. Από τι εψαξα και βρηκα είναι μια επιχειρηση στη Βεροια σε μια περιοχη εκει .Λοιπον παιρνω τηλ.στο ένα κινητο που εχει και μου λεει ενας κυριος εκει τις τιμες αυτές και με μια επιβαρυνση 15-20 ευρω στη μεταφορικη και ερχεται σε ολη τη θεσσαλια μου ειπε και σε άλλες περιοχες της Ελλαδος και ότι εχουν δικτυο και τα μεταφερουν με μεταφορικη.Το άλλο τωρα.... ότι θελει τα μισα προκαταβολή μεσω τραπεζας υποχρεωτικά και τα αλλα μισα με την παραδοση μεσω τραπεζας παλι.Του ειπα για να δω τι γινεται να μου φερει 2 τονους χωρις προκαταβολή ηταν αρνητικός.Με μια μικρη προκαταβολή 30 ευρω παλι τιποτα ,γεια σου.Γνωριζεται κατι για αυτους; είναι κατι σαν το pellet -Athens k creta pellets;;;;;;;;


Δεν ξέρω τον συγκεκριμένο αλλά αν δεν είναι γνωστό μαγαζί πχ Praktiker Leroy ή κάποια άλλη γνωστή επιχείρηση με κατάστημα ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ προκαταβολή...!!!
Γιατί δεν στα στέλνει με αντικαταβολή εμπιστεύεται γιατί να τον εμπιστευτείς εσυ;;;; :whistle:
Last edit: 8 Χρόνια 4 Μήνες πριν by fritakos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150555 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
τιποτα δεν διαπραγματευοταν τιποτα αλλο,μισα προκαταβολή μεσω τραπεζας και τα αλλα μισα με την παραδοση παλι μεσω τραπεζας .Μα του ειπα πως να σε εμπιστευτω,ναι εχεις δικιο ειπε αλλα δεν γινεται κατι αλλο.Μυστηρια πραγματα.Απατεωνες θα ειναι μαλλον.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.480 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ