Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149455 από shaman
Απαντήθηκε από shaman στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Δεν εχει η ΛΑΜΙΑ.αν ειχε PRAKTIKER H LEROR σιγουρα θα ειχα παρει 1--2 τονους


Στη Λαμία υπάρχει αποθήκη της ALFA WOOD που πουλάει το Α2 3,60€ το σακί(240€/τόνος) και 3,90€ το σακί το Α1(δλδ 260€/τόνος), βρίσκεται στη ΒΙΠΕ Λαμίας απέναντι απο Ριζάκο και Chipita

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149457 από Δημήτρης Κατσούνης

shaman έγραψε:

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Δεν εχει η ΛΑΜΙΑ.αν ειχε PRAKTIKER H LEROR σιγουρα θα ειχα παρει 1--2 τονους


Στη Λαμία υπάρχει αποθήκη της ALFA WOOD που πουλάει το Α2 3,60€ το σακί(240€/τόνος) και 3,90€ το σακί το Α1(δλδ 260€/τόνος), βρίσκεται στη ΒΙΠΕ Λαμίας απέναντι απο Ριζάκο και Chipita


Που είναι αυτή η αποθήκη? ο ΡΙζάκος με την Chipita είναι αν θυμάμαι καλά απέναντι. Η αποθήκη που είναι? Θα το δούμε. Κώστα Πήχα αν είναι όντως μην κάθεσαι ούτε λεπτό. Και θα πάρω κι εγώ ίσως μια παλέτα ακόμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149465 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΔΗΜΗΤΡΗ και στο αεροδρομιο απενατι που εχει ανοιξει με γεωργικα εχει φερει πελλετ βουλγαρικο και εχω καψει 5 τσουβαλια για δοκιλη αρκετα καλο με πολυ πιο λιγη σταχτη απο το αλφα.αν παρεις παλετα 72 σακια=1080 κιλα τη δινει 280Ε.πρεπει να μαθουμε ποιος ειναι αυτος και να προτιμησουμε ελληνικο.για ψαξε και συ και μιλαμε εδω η στο τηλεφωνο να φορτωσουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149467 από Δημήτρης Κατσούνης
Εγώ αν προλάβω αύριο θα πάω επιτόπου.
Θυμάσαι μάρκα από το βουλγάρικο? Τα καλά είναι το πιριν και το holz
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149487 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΔΗΜΗΤΡΗ FIRE+PLUS A1 ειναι βουλγαρικό σχετικά καλό .αν πας εκεί πες στα παιδιά για μένα με ξέρουν.ρωτα ποιος ειναι ο γιος του ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ με τα φορτηγά και ότι σε στέλνω να πάρεις να δοκιμάσεις με 3.90 το τσουβάλι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149496 από shaman
Απαντήθηκε από shaman στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε:

shaman έγραψε:

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Δεν εχει η ΛΑΜΙΑ.αν ειχε PRAKTIKER H LEROR σιγουρα θα ειχα παρει 1--2 τονους


Στη Λαμία υπάρχει αποθήκη της ALFA WOOD που πουλάει το Α2 3,60€ το σακί(240€/τόνος) και 3,90€ το σακί το Α1(δλδ 260€/τόνος), βρίσκεται στη ΒΙΠΕ Λαμίας απέναντι απο Ριζάκο και Chipita


Που είναι αυτή η αποθήκη? ο ΡΙζάκος με την Chipita είναι αν θυμάμαι καλά απέναντι. Η αποθήκη που είναι? Θα το δούμε. Κώστα Πήχα αν είναι όντως μην κάθεσαι ούτε λεπτό. Και θα πάρω κι εγώ ίσως μια παλέτα ακόμα.


Είναι πυροσβεστική στη συνέχεια Ριζάκος μετά η chipita ...δίπλα από την εταιρεία ΔΕΛΤΑ το παλιό εργοστάσιο του Παπαζογλου με τις βάτες. .. έχω το τηλέφωνο του υπεύθυνου !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.450 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ