Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148138 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Lefteri μακαρι να εχεις δικιο αλλα η ενασχοληση μου με το πελλετ τα τελευταια χρονια λεει αλλα.
Τα γραφομενα μου παραπανω αποτελουν προσωπικες αποψεις δεν περιμενω κανεναν να τις εστερνιστει.
Θα συμφωνησω βεβαια μαζι σου οτι ελληνικο και βουλγαρικο πελλετ δεν συγκρινονται.
Τελος ετσι για να καταλαβουμε γιατι οχι μπροστα ουτε βημα δεν παμε κοστος μεταφορας μια παλετας απο σινδο 50 ευρω.
Με τις υγειες μας.


Στάλθηκε από το Breeze μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148139 από Δημήτρης Κατσούνης
Εγώ φίλοι μου είναι καρα-fun των ελληνικών προϊόντων και το έχω πει και αναλύσει επιχειρηματολογικά αρκετά πιο πάνω και πολλές φορές. ¨Ομως όλα έχουν ένα όριο. Όταν πχ παίρνω ένα καπέλο τζόκεϋ από παιδικό μου φίλο (τιμη μόνο για μένα χαχαχα) 8ευρώ και βρίσκω το ίδιο στο τζάμπο 2, εεεεε δεν γίνεται να μην πάω στο πολυκατάστημα. Και ούτε ακούω γιατί δεν με ενδιαφέρει στο σημείο που είμαι γιατί εκεί το έχει 2 και ο άλλος 8. Φινίτο αυτό.
Κάπως έτσι και με το πέλλετ. Καρα-fun ελληνικών και το έχω πει ότι ο γερμανός πχ να πεθάνει από το κρύο ελληνικό ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙ κι ας είναι φτηνότερο και καλύτερο και αποδεδειγμένο εργαστηριακά από το δικό του. Όμως κάτι αρχίζει και δεν μαρέσει. Ειλικρινά. Να πέαει η τιμή κι άλλο μειώνοντας το κέρδος έστω το λίγο.
Και κάτι άλλο σχετικά με την ποιότητα. Ό,τι πληρώνεις παίρνεις κανόνας αιώνιος της αγοράς. Και θα υποστεις τις όποιες συνέπειες της επιλογής σου, από κακή λειτουργία μέχρι οτιδήποτε μπορεί να φανταστεί ο καθένας. Εγώ έχω δοκιμάσει βουλγάρικα ένα σωρό. Με εξαίρεση το pirin (αλήθεια ξέρει κανείς τιμή του τώρα?) όλα τα άλλα να μην πω τη λέξη που μουρχεται στο μυαλό για το τι είναι. Παρδαλά πολύχρωμα με κάπνα πολύ με σβώλους κλπ κλπ Πάω στοίχημα ότι βάζουν μέσα στον μύλο που αλέθει ό,τι μπορει να φανταστεί κανείς. Σαπια ξύλα καρέκλες μελαμίνες νοβοπάν σκουπίδια διάφορα. Και χώρια που δεν έχουν τον φπα. Έτσι μάλλον το πουλάν πανάκριβα. Και για τον φπα ασπάζομαι αυτό που λεει κάποιος συμφορουμίτης πιο πάνω που το έχω πει κι εγώ λίγο πιο πίσω.
Συμπέρασμα: επιτακτική ανάγκη να μειώσουν τιμές οι έλληνες παραγωγοί. Και όπως λέει και ο φίλος και συντοπίτης Κώστας Πήχας θα μεγαλώσουν τα κέρδη τους από την αύξηση των πωλήσεων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148147 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
δηλαδή παρακαλαμε τους ελληνες παραγωγους να μειωσουν τις τιμες τους για να τους βοηθήσουμε; ποτε να μην το κανουν.Βρισκουμε άλλα και καλυτερα .Τιμες τωρα των βουλγαρικων πελλετς με το ΦΠΑ δοξα το θεο εως Αυγουστο-Σεπτεμβριο210, 220,230, ...195 ευρω λεει ο άλλος το PIRIN στην πρωτη σελιδα σε διαφημιση σε εφημεριδα αρχες Οκτωβρη.Τι καλυτερο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148149 από Δημήτρης Κατσούνης

thomas έγραψε: δηλαδή παρακαλαμε τους ελληνες παραγωγους να μειωσουν τις τιμες τους για να τους βοηθήσουμε; ποτε να μην το κανουν.Βρισκουμε άλλα και καλυτερα .Τιμες τωρα των βουλγαρικων πελλετς με το ΦΠΑ δοξα το θεο εως Αυγουστο-Σεπτεμβριο210, 220,230, ...195 ευρω λεει ο άλλος το PIRIN στην πρωτη σελιδα σε διαφημιση σε εφημεριδα αρχες Οκτωβρη.Τι καλυτερο.


Για πες μου στοιχεία και τλφ για το pirin

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148152 από slygizos
Απαντήθηκε από slygizos στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

MANT έγραψε: Για εναν εντελως καινουργιο κατοχο σομπας τι πελλετ και ποιο μαγαζι προτεινετε για περιοχη Αθηνας???

Βρηκα πελλετ schweighofer στα 300 ευρω ειναι καλα???

Ποια ειναι η καλυτερη περιοδος να αγορασει καποιος??


Φίλε καλησπέρα. Που το βρήκες 300 ευρώ? Στην Αθηνα?
Last edit: 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν by slygizos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148160 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε:

thomas έγραψε: δηλαδή παρακαλαμε τους ελληνες παραγωγους να μειωσουν τις τιμες τους για να τους βοηθήσουμε; ποτε να μην το κανουν.Βρισκουμε άλλα και καλυτερα .Τιμες τωρα των βουλγαρικων πελλετς με το ΦΠΑ δοξα το θεο εως Αυγουστο-Σεπτεμβριο210, 220,230, ...195 ευρω λεει ο άλλος το PIRIN στην πρωτη σελιδα σε διαφημιση σε εφημεριδα αρχες Οκτωβρη.Τι καλυτερο.


Για πες μου στοιχεία και τλφ για το pirin

δωσε μου το e-mail σου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.512 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ