Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147443 από Δημήτρης Κατσούνης
Πάντως οι τιμές οι θεωρητικές έστω για τη στάχτη που έδωσε ο κ.Νάσικας γύρω στο 0,7 το premium και 0,4 (!) το grunholze αν είναι όντως έτσι νομίζω ότι η διαφορά είναι μικρή. Και φυσικά υπολογίσημη μόνο σε σόμπα. Εγώ πάντως όπως το έχω ξαναπει στο παρελθόν, από το πράσινο που έχω κάψει αρκετές παλέτες ειλικρινά κανένα σοβαρό τουλάχιστον πρόβλημα. Και για φέτος θα περιμένω λίγο ακόμα κανα μήνα. Αν η τιμή του Α1 πέσει γύρω στα 240 θα πάρω 7-8 παλέτες (τόσο καίω). Αν όχι premium πράσινο τσουβάλι δοκιμασμένο, καθαρό, χωρίς κατάλοιπα και σβώλους στο κουπάκι καύσης, και στάχτη εύκολα αποποιήσιμη (δεν κολλάει πάνω στις μεταλλικές επιφάνειες) και που του έχω πάρει και το κολάϊ. Και συμφωνώ απολύτως και το προπαγανδίζω όσο μπορώ για την προτιμηση σε ελληνικά προϊόντα. Για πες σε έναν γερμανό πχ να αγοράσει ένα ξένο πέλλετ και όχι ένα γερμανικό έστω κι αν το τελευταίο είναι σκέτο χώμα και σκουπίδια. Δεν θα το κάνει με τίποτα.
Εκτός αν σκάσουν τίποτα προσφορές των 200/τόνος από πουθενά πράγμα που δεν το νομίζω.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147444 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
τιμες περιοχης μου / tonos : pirin 200,tron 205,sanny terra 200,ameco-nordic 255,τοπικος παραγωγος αποφλ.ελατο πολύ καλo : 230 ευρω, riz pellet serbia 240 ευρω,ενα αλλο σερβικο Α2 225 Ε/τονος
Last edit: 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147445 από Δημήτρης Κατσούνης

thomas έγραψε: τιμες περιοχης μου / tonos : pirin 200,tron 205,sanny terra 200,ameco-nordic 255,τοπικος παραγωγος αποφλ.ελατο πολύ καλo : 230 ευρω, riz pellet serbia 240 ευρω,ενα αλλο σερβικο Α2 225 Ε/τονος


Ποια είναι η περιοχή σου?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147446 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ευρυτερη περιοχη Τρικάλων-Καρδιτσας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147448 από Δημήτρης Κατσούνης

thomas έγραψε: ευρυτερη περιοχη Τρικάλων-Καρδιτσας


Και κατι άλλο. Η τιμή είναι τελική με φπα ή χωρίς φπα? Αν ξέρεις βέβαια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147449 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
εκτος απο τα τρια πρωτα που δεν ξερω αν ειναι με ή χωρις ,σε ολα τα υπολοιπα με ΦΠΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.429 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ